Skúsenosti s e-shopom hunter-gumaky

katijaaleo
11. júl 2021

Objednavali ste uz niekto cez stranku hunter-gumaky. Neodpovedaju, a nie je uvedeny telefonicky kontakt, platba odisla pred 1,5 mesiaca a tovar neprisiel.Ako sa na nich nakontaktovat?

petamich
11. júl 2021

uz to tu bolo viackrat riesene a medzi inymi aj tato stranka - stranka, kde maju podozrivo lacny znackovy tovar, text prelozeny cez google prekladac, bez identifikacnych a kontaktnych udajov, postupu pre vratenie tovaru a reklamaciu asi nebude uplne koser, cize obavam sa, ze nijako sa na nich nenakontaktujes

neviem akym sposobom si realizovala platbu, pripadne by som sa este skusila obratit na svoju banku (ak to bol prevod, karta)

katijaaleo
autor
12. júl 2021

@petamich realizovala som cez kartu, takuto neprijemnu skusenost mam prvy krat , co poradite?

petamich
12. júl 2021

@katijaaleo skusit kontaktovat banku a podat reklamaciu ale neviem veru ako sa k tomu postavia, drzim paste 🤞🏻

liz_lemon
12. júl 2021

@katijaaleo treba podat reklamaciu v banke na nedodany tovar

katijaaleo
autor
12. júl 2021

@liz_lemon dakujem , skusim to. Je to 108 €. Ta stranka sa mi nezdala podvodna.

liz_lemon
12. júl 2021

@katijaaleo aj keby banka pytala poplatok za tento typ reklamacie, tak sa ti to urcite oplati

katijaaleo
autor
12. júl 2021

@liz_lemon dik. Skusim. A keby som neuspela v banke je to podnet na SOI?

petamich
12. júl 2021

@katijaaleo SOI podla mna nepomoze, kedze za touto strankou na 1000% nestoji ziadna spolocnost registrovana na slovensku a tym padom je to mimo kompetencii SOI ale skusit mozes 🤷‍♀️

to ti fakt nebolo podozrive ake bludy su tam popisane a ze na prvy pohlad je to google prekladac, ked sa prekliknes cez jednotlive sekcie a ze stranka nie je ani v SK ani CZ jazyku vlastne, ze tam nie su ziadne identifikacne udaje firmy?

luccy89
12. júl 2021

Kamoska od nich objednala tiez, nic neprislo. Ak vidis podozrivo nizku cenu, treba najskor prejst stranku, ci maju kontaktne udaje a ostatne co bolo spomenute vyssie.

liz_lemon
12. júl 2021

@katijaaleo v banke na 100% uspejes, oni su jedini, ktori ti mozu vratit spat platbu

selu11
12. júl 2021

Ak ti banka vráti peniaze a budeš mať stále chuť kúpiť si Hunterky tak ja som si kupovala cez túto stránku
https://www.hunterboots.com/eu/en/?glCountry=SK...
Gumáky, ponožky do nich aj taška všetko prišlo.

zuzik307
12. júl 2021

ta stranka je scam ako vysity...ziadne kontatne udaje, preklad cez google translator...stranku si vies overit napr. cez www.scamadviser.com

katijaaleo
autor
12. júl 2021

@liz_lemon no dufam, mas uz skusenosti s bankou a vratenim?

liz_lemon
13. júl 2021

@katijaaleo poslala som ti spravu

katijaaleo
autor
13. júl 2021

@liz_lemon dakujem!