Skúsenosti s allegro.sk

1. apr 2024

Ahojte máte niektoré skúsenosti s touto stránkou?

rozculena
1. apr 2024

Ano.

autor
1. apr 2024

@rozculena a aké?

petamich
1. apr 2024

je to vlastne mall.sk - kupilo ho uz davnejsie allegro, teraz aj menia znacku ako taku 🙂

tanyag
1. apr 2024

Objednávam odtiaľ, všetko prišlo ako malo a aj dosť rýchlo...😉 ale ja som aj predtým objednávala z allegro.pl, je to v podstate to isté...zatiaľ všetko, čo som objednala išlo z Poľska 😉

rozculena
1. apr 2024

ja som aj predtým tam nakupovala,keď to bol Mall. Teraz som prvý krát kupovala,odkedy sa to zmenilo.Kupovala som hrantíky na kvety a zeminu.Štve ma iba jedna vec,že je tam toľko predajcov,že to oni nezastrešujú ako jeden eshop.Reálne sa ti môže stať,že budeš mať 10 vecí v košíku a každá bude od iného dodávateľa a bude to samostatný balík.Toto tiež boli dve zásielky,našťastie tá zemina bola s dovozom zadarmo,inak by som si ten nákup rozmyslela.Kupovala som 12 samozavlažovacích hrantíkov,4 boli poškodené,tak som ich vrátila,výhoda je,že tovar sa vracia zadarmo cez Packetu.Vybavená reklamácia vrátením peňazí.

autor
1. apr 2024

Nepredávajú tam fake veci? Mám v pláne si kúpiť z tade kozmetiku..

rozculena
1. apr 2024

pozri si,kto dodáva ten tovar,pre zaujímavosť som pozrela jeden prípravok a dodávateľ bol Vivantis.

autor
1. apr 2024

@rozculena ukazuje mi to niaku Poľsku spoločnosť

emmizh
9. apr 2024

@rozculena dobry den. Mozem sa spytat k tomu vrateniu tovaru? Aj my chceme vratit tovar ale pisali nam ze len cez DHL sa da alebo do alzaboxu. Mame velku krabicu do alzaboxu na nezmesti a dhl vydajne maju komplet neaktualne, neda sa nam to nikde vratit. Vam pisali, ze sa da cez packetu? Kupovali sme take tyčky ku kríkom a balik ma cca 100cm na dlzku. Dakujem za odpoved 🙂

rozculena
9. apr 2024

ja som postupovala podľa tohoto
https://www.mall.sk/vratenie-tovaru

rootham
18. apr 2024

@rozculena neboli ste spokojná s kvetinacmi? Ja akurát pozerám a v porovnaní s nabbi.sk sú aj o 7-10e lacnejšie na Allegro. Na foto vyzerajú tak ako v nabbi, ale bojím sa, či to nebudú nejaké 'fake'.

liusa82
18. apr 2024

ja som spokojná s allegro nedávno som odtial objednávala vosky do aromalampy ale aj iné veci čo som už u nás nemohla nikde dostať a tam som dostala 🙂A neprišiel nijaký fejk.Normálne kvalita čo som objednávala aj u nás v eshopoch

petko81
18. apr 2024

Môj oco objednal 2.4.a zatiaľ nič neprišlo.písalo, že prijde 6.4.

rozculena
20. apr 2024

@rootham bola som spokojná,ale niektoré boli prasknuté.

rootham
22. apr 2024

@rozculena 😲ani nehovor. Už ich mám v pošte. Uvidíme. Brala som aj 77cm veľký... 🤷 Budem dúfať,že bude ok

rozculena
22. apr 2024

@rootham ja 40.....je to taký tvrdý plast.Neboli od seba ničím oddelené,keby dali na dno každého truhlíka bublinkovú foliu alebo kartón,nestalo by sa to. Jedna výhoda allegra je,že sa dá vrátiť bezplatne cez Packetu.

rootham
25. apr 2024

@rozculena už mi prišli. Všetky ok a krásne. Kooopec bublinkovej fólie.... Stále pukame doma 😁

rozculena
25. apr 2024

@rootham super,ja som to mala zle zabalené....

rootham
25. apr 2024

@rozculena no, tak priskoro som sa tešila...ešte mal prísť jeden obrovský s nejakou hračkou.... hračka prišla a kvetináč nie... Neviem, čo si o tom myslieť.

lulu279
7. máj 2024

@rozculena prosím vás, tiež mi prišla poškodená zásielka cez Allegro a predajca mi nechce uznať reklamáciu. Vraj zásielku poškodila kuriérska spoločnosť. Mali ste krabicu zvonku poškodenú? alebo len obsah balíka? A aj ste im písala, alebo rovno balík poslala? Ďakujem

rozculena
7. máj 2024

ja som sa nebavila s predajcom,ale s Allegrom,vytlačila som si reklamačné papiere,a poslala naspäť cez Zásielkovňu zadarmo.Veď to majú všetko na stránke.

lulu279
10. máj 2024

@rozculena Ďakujem

viloh
16. máj 2024

ja som odtial onoho času objednel vianočné darček a prišli v polovici augusta . Nikdy viac

vojtasova
24. jún 2024

Nemáte náhodou niekto skúsenosť objednávať väčšie objednávky ako gauč ? Ako sa sedí ?

rozculena
24. jún 2024

@vojtasova toto nedodávajú k tebe

vojtasova
24. jún 2024

@rozculena mám známeho v pl 🙂

menox
8. júl 2024

Prosím vás peniaze ste posielali prevodom na poľský účet?

michaela329
8. júl 2024

@menox platievam kartou alebo pay pal 🤷

menox
8. júl 2024

@michaela329 aha, ďakujem, s kartou som nechcela, no prekvapil ma ten dlhý poľský účet 😁

michaela329
8. júl 2024

@menox neviem akú máš banku 😃 Ale ja zadavam bežne zahraničné platby, len to zadavam ako "platba do zahraničia" v menu IB. Ale nebala by som sa karty, je to overený obchod.