Skúsenosť s Trendyol

gabika0825
7. apr 2024

Dobre ráno vám prajem baby. Chcela by som sa vás opýtať na to, či máte niektora skúsenosť s touto stránkou a nakupovali ste tam uz nejaké oblecenie. Konkrétne či mi viete napisat skúsenosť za aký čas vám bola objednávka doručená. Ja som si odtiaľ objednala nejaké veci ešte pred mesiacom, odoslali mi to asi o 3 dni od objednania, no stále mi to nedoručili. Keď si pozriem sledovanie objednávky tak mi to ukazuje že to je niekde na letisku. Je to normálne že doručenie trvá tak dlho? Pretože keď som objednavala písali tam, že doručené to bude niekedy ku koncu marca, zdá sa mi že do 26.3. No a doteraz to u seba nemám. Viete mi poradiť čo s tým robiť? O tie veci mám naozaj záujem, uplatnila som si aj kupóny, čiže bola veľmi dobrá cena, no nebolo to zas malo peňazí, nehovoriac o tom že objednavku som už zaplatila. Dakujem za každé skúsenosti.

lisymbia
7. apr 2024

Skúsenosť mám jednu - 13.apríla vytvorená a zaplatená objednávka a dodnes nemám tovar 🙂 a to som objednavala jednu jedinú vec, žiaden plný balík vecí

lisymbia
7. apr 2024

*13.marca pardon

judit47
7. apr 2024

Jedny tenisky 30.3 objednane dorucene 4.4,

Teraz maju velky napor a ak si mala toho viac je mozne,ze to bude dlhsie trvat

gabika0825
autor
7. apr 2024

@judit47 objednavala si na Slovensko?

gabika0825
autor
7. apr 2024

@lisymbia ja tiež nemám balík plny veci, ja mám cca 5 veci, čiže nie zas nejaká veľmi velka objednávka, ale mám tam aj šaty ktoré som si chcela dať na kamoskinu svadbu. Tak rozmýšľam či mám čakať ešte a riskovať že budem na poslednú chvíľu zháňať šaty po obchodoch, alebo už to mám brat tak že do 20.4 mi to nepride.

judit47
7. apr 2024

@gabika0825 ano do Ba.

lisymbia
7. apr 2024

@gabika0825 ťažko povedať, za tie 2 týždne ti ho ešte môžu doručiť 😊 ja som kontaktovala podporu a aj na spätnú väzbu majú dalších 7 dni 🤷‍♀️ aspoň viem že tam už viac neobjednám

gabika0825
autor
7. apr 2024

@lisymbia kde tam nájdem nejakú podporu? Lebo ja som sa nedostala k žiadnemu číslu ani emailu, len k nejakým častým otázkam.

lisymbia
7. apr 2024

@gabika0825 účet, asistent trendyol, moje objednávky a po voľbe vybehne dolu možnosť “potrebujem pomoc” 😊 podpora funguje pracovné dni od 9 do 18 tuším ale zatiaľ jediné čo mi odpísali bolo že sa môjmu problému budú venovať a majú na to 7 dní 🫠 tak stále čakám 🤷‍♀️

gabika0825
autor
8. apr 2024

@lisymbia aha ďakujem, dnes tam napíšem

lululucy
8. apr 2024

Ja som objednavala 13.3. Prva cast objednavky prisla z Polska po tyzdni. Druha cast bola odoslana z Turecka a stale ju nemam. Ked dam sledovanie balika tak posledny datum tam je 25.3..

gabika0825
autor
10. apr 2024

Baby stále nič, ani nepisali že čo je s tou objednávkou a stále to iste píše a nikam sa zásielka nepohla 🙈 mna porazí naozaj. Dnes idem vybrať záložne šaty na tu svadbu, presne tomuto som sa chcela vyhnúť. Nehovoriac o tom že šaty má vyšli tiež dosť na tom Trendyol. 🙈 mne to ide z Turecka.

lisymbia
10. apr 2024

@gabika0825 tiež mi išiel balík z Turecka a prekvapivo už včera nečakane dorazil 😁

gabika0825
autor
10. apr 2024

@lisymbia tak ti už došiel? To je super… a ako si spokojná s kvalitou? Ty si aj písala že si kontaktovala tu podporu, ja som tiez ale vôbec zatiaľ žiadna odpoved nič. Tebe odpovedali?

lisymbia
10. apr 2024

@gabika0825 nie, skôr mi došiel balík ako ma kontaktovala podpora 🤣 kvalita je super, až som prekvapená 😊

mirjam82
10. apr 2024

@gabika0825 ja som objednávala 9.3. a balík prišiel včera, teda presne mesiac.

lukavu
17. máj 2024

@gabika0825 Ahoj, chcem sa opýtať ako to dopadlo s tým tvojím balíkom z Trendyol? Prišli ti tue šaty na svadbu? Ak áno aká je kvalita? Stále mi to vyskakuje na FB z veľmi peknými vecami, ale keď chcem rozkliknúť konkrétnu vec, tak chce aby som nainštalovala appku, čo sa mi moc nechce, lebo už mám preplnený mobil, navyše keď neviem či to celé nie je podvod😏

lenkakravcova
17. máj 2024

@lukavu Podvod to nie je. V apke majú 50% zľavu na prvú objednávku. Po 2-4 týždňoch zvykne tovar chodiť. Kvalita je priamo úmerná cene (majú aj nekvalitné lacné kusy aj strednú triedu a aj drahšie kusy z fakt kvalitných materiálov). Záleží na tom, čo chceš objednávať.
A veľkosť buď sedí, alebo je o 1 menšia (tiež záleží na značke).

gabika0825
autor
17. máj 2024

@lukavu dosiel 3 mája 🙈🙈 nikdy viac z tade neobjednam, ale kvalita veci celkom fajn.

gabika0825
autor
17. máj 2024

@lenkakravcova no mne prišiel za 8 týždňov a nedali mi ani žiadny kupón ako všade bolo napísané…

lenkakravcova
17. máj 2024

@gabika0825 mne ten kupón vyskočil pri stiahnutí aplikácie do mobilu. Potom som ho zadala v objednávke.

gabika0825
autor
17. máj 2024

@lenkakravcova ale pri nedodani objednavky načas , nie percentuálnu zlavu na nákup….

lenkakravcova
17. máj 2024

@gabika0825 ahaaa. Aj mne balík prišiel neskoro. Na dve rozdelené zásielky. Jedna časť po asi týždni a pol a druhá po mesiaci (tiež som sa už obzerala). To doručenie majú ako Aliexpress (1-8 týždňov v reále).

gabika0825
autor
18. máj 2024

@lenkakravcova no len prečo potom pri tých veciach uvádzajú dobu dodania do 2 týždňov, keď to príde za 8 a žiadny kupón nepošlú. Ja som s nimi skoncila

lenkakravcova
18. máj 2024

@gabika0825 ja neviem. Nemajú to domyslene. Ktovie či len neskomolili preklad (že chceli napísať doba odoslania do 2t, nie dodania).

marince88
26. jún 2024

Ahojte baby, ja len chcem dodať že balík z Trendyol mi prišiel ale veci tak smrdia že aj keď sa momentálne perú v pračke, smrdí celá kúpelka. No som zvedavá či to vyperiem... 🤦‍♀️

heylloo
3. júl 2024

najhoršia skúsenosť s e-shopom..objednala som si 3 veci, rozdelili do 2 objednavok. dodanie bolo na počudovanie rychle. prva cast, kde bola jedna vec, prisla v poriadku, ale v druhej zasielke mali byt 2 pary topanok a boli len jedny. vyse mesiaca ma na čete len odbíjajú, že mam cakat. takze 50 eur lieta vo vzduchu a uz uplne strácam nadej, ze mi ich poslu späť. urcite od nich nebudem nic objednavat. email ani inu moznost kontaktovania okrem četu nie je. cele zle