Skúsenosť s Fyndiq

lily_279
15. aug 2022

Ahojte, chcem sa opýtať na aplikáciu na zarábanie Fyndiq.. Mate niekto skúsenosť? Naozaj vyplácaju?

aanad
17. júl 2024

Odpovídám na starý dotaz, ale snad někomu pomůže. Zaregistrovala jsem se na základě inzerátu na fyndiqmvip na pozvánku nějakého kontaktu z Polska. 1. den jsem odklikala obchody a vydělala 3500 Kč, které jsem vybrala. 2. den jsem se při klikání na objednávky dostala do mínusu a postupně jsem podle návodu z whatsapp odeslala na svůj účet 75 tisíc korun.Podala jsem trestní oznámení. Platby se realizují v kryptoměnách v USDT na kryptopeněženky, které generuje zákaznická podpora stránky. Jednoznačně podvod.

zuzana1068
9. aug 2024

@aanad Dobrý den, podařilo se Vám nějak vyřešit? Mě oslovila nějaká Lina z Polska a scénář je stejný. 2. den po mě chtějí 300 USD. Připadá mi to opravdu na sofistikovaný podvod ...

annamaryflower37
13. aug 2024

@zuzana1068 já som našla ponuku práce na internetu,tak som poslala žiadosť a v priebehu druhého dňa ma kontaktovala cez WhatsApp manažérka,ktorá ma cez WhatsApp navigovala ako postupovať.Previedla má jednotlivými krokami. a klikačkami.A to samé prvý deň som odklikala 38 objednávok na svojom aj jej profile a nazbierala nejaké provize.Ale na druhý deň pri klikání som sa dostala do mínusu a to samé,že prý musím dobiť čáštku 2700kc abych rozmrazila účet a vybrala si odměnu 7000kč.

zuzana1068
13. aug 2024

@annamaryflower37 Dobrý den, Stejný scénář. První den jsem opravdu dobila cca 1700 Kč a hned vybrala 3500 Kč. Druhy den chtěli cca 7 tis a prý dostanu 14 tis. Z toho jsem vycouvala. Ale byla celkem neodbytně a snažila se i přátelsky soukrome diskutovat. Takže já “vydělala” necelé 2 tis Kč za den, ale myslím, ze kdybych poslala těch 7 slehla by se po ni zem …

mispuleee2
20. aug 2024

@aanad se chci zeptat těch 75 tisíc jste zaplatila? A proč to potom neslo vybrat?