Skrytá vášeň 2 - článok postavy

19. jún 2023

Ahojte
Včera som čítala článok o Skrytej vášní 2- predstavovali tam postavy, ako zmenili ich charaktery
Nedocitala som ho a už ho neviem nájsť...

kim2028
19. jún 2023

Myslíš toto? Tu by si mala mať na tých dvoch linkoch všetky významné postavy zo Skrytej vášne 2.

https://www.markiza.sk/relacie/skryta-vasen-pri...

https://www.markiza.sk/relacie/skryta-vasen-pri...

autor
19. jún 2023

@kim2028 áno to som hľadala ďakujem 🙂

autor
19. jún 2023

Práve som dopozerala prvé dve časti ale nejako ma to nezaujalo...uz to nieje ako 1.seria
Neviete koľko to má časti?

lelet1609
19. jún 2023

Ja som aj zaspala pri tom 😅

walentina7
19. jún 2023

Okolo 70

kim2028
19. jún 2023

Tak vieš doba sa mení. Nebude to už až taká humorná a pohodová telenovela, ako predtým. Mne sa páčilo to celkom. Začiatky bývajú vždy tiež nudnejšie, ale som zvedavý na nové postavy a zápletky. Malo by ísť skôr o nejakú kriminálku ako telenovelu, tak ja som zvedavý. Akurát škoda, že ten kto daboval u nás Juana predtým mal v živote ťažký úraz a museli mu zmeniť preto hlas. Osobne som na také zmeny veľmi citlivý... Dám tomu šancu...

poopsie
19. jún 2023

Mňa tiež pri tom lámalo na spanie... Škoda, že z tých synov spravili takých '' čertov ''

autor
20. jún 2023

@walentina7 jedna časť má 2hodiny?

janetinka27
20. jún 2023

snad to bude aj o niecom inom ako o tych dvoch "certoch"
vcera som nedokazala udrzat pozornost, aj ked tu povodnu vasen som videla celu niekolkokrat

poopsie
20. jún 2023

Čo vravíte na dnešné pokračovanie? Mňa teda sklamali ešte viac 🙈z krásnej rozprávkovej zakázanej lásky s happy endom spravili skazenú realitu, čo oni boli tí dobrí, teraz sú tí zlí 🤦‍♀️jeden odíde od ženy, druhý si nevie deti vychovať, ďalší ma nemanželské decko..

autor
20. jún 2023

@poopsie bola som veľký fanúšik tejto telenovely, teda 1,série z roku 2003. Za mňa osobne to bola najlepšie telenovela akú som kedy videla. A to ich mám napozerané všetky ktoré sa vysielali v SR a ČR. Táto druhá séria je katastrofa, čakala som že dej sa bude vyvíjať úplne inak 🙄 jednoducho toto nemá nič spoločné zo Skrytou vášňou

kim2028
21. jún 2023

@poopsie Podľa mňa je to v pohode. Len na môj vkus nie je to už ani telenovela, ale niečo dosť temné. Hlavne to mesto je teraz samý zločin a dávajú to tam skoro v každej časti, a to sa mi nepáči. Nie je to už také pohodové. Treba si zvyknúť len na to. Inak to ujde. Tuším nové možné zápletky a problémy, čo je skvelé....

janetinka27
21. jún 2023

zrejme sa tam niektore veci vysvetlia. franko aj oskar sklamali, ale mozno sa ukaze, ze tam bol nejaky "slachetny" dovod. nechapem, ze oskar sa stretava s tou zenou, s ktorou ma dieta, ked ma doma manzelku. snad to vysvetlia. ale s povodnou seriou to vela spolocne nema.

tramtada31
22. jún 2023

@kim2028 ale tak v týchto krajinách latinskej Ameriky je naozaj zločin na dennom poriadku. Bola som dlhsie pracovne v Mexiku a na titulkoch novín nemas ako u nás Borisa kollara, ktorý splodil 15 te dieťa, ale same vraždy. Mne sa to zdá ešte mierne, v takom Mexiku neuvidis policajné auto bez policajtov na korbe, ktori by nedržali samopaly v pohotovosti a nemierili by s nimi aj na civilistov😀 a v nejakom Juareze ľudia za tmy nevyliezaju ani z domu, lebo by sa zivi nemuseli vratit. Takze možno to už nie je prvoplánová telenovela, ale viac odzrkadľujúca realitu. Mne sa to zatiaľ paci 🙂

janetinka27
22. jún 2023

citala som v inej diskusii, ze franko sedi nespravodlivo vo vazeni, ze ho namocili do podvodu a on radsej sare zaklamal, nepovedal jej, ze je vo vazeni a rozisiel sa s nou. nemanzelsky syn oskara vraj strati matku a teda sa dostane k oskarovi a chimene.

poopsie
22. jún 2023

@janetinka27 a dala by si prosím link na tu druhu diskusiu?

janetinka27
22. jún 2023

@poopsie ahoj prehladala som forum,skupiny aj stenu, nenasla som. Dnes som po dlhsom case citala na koniku vsetko mozne, neviem si uz spomenut, kde som to videla, ale urcite na mk to bolo.

janetinka27
22. jún 2023

@poopsie nasla som to na stene zo vcerajska, najdes podla casu na foto

poopsie
22. jún 2023

@janetinka27 ďakujem

kvietocek87
27. jún 2023

A mne sa to páči,len mi chýbajú pôvodne pesničky.Mohli odkúpiť na ne práva,alebo bohvie ako je to v kolumbii.Ked sa prvýkrát stretnú Rosaria a Franko v jej novom bare, keď príde za ňou,tam by dobre išla pôvodná pesnička Sobre Fuego.Zapasovala by,ako rit na serbel.Plus strihnut aj nejakú retrospektívnu scénu,keď ju v minulosti Rosaria spievala pri Frankovi.

lapersefona
1. júl 2023

Uz par mesiacov je to na netflixe ale nebavilo ma to

lapersefona
1. júl 2023

@tramtada31 to je pravda jak si to tam vydržala? Zdržiavali si sa v dobrých štvrtiach. Bola si samai s kolegom?

alex5896
1. júl 2023

@lapersefona pod akym nazvom ste to nasli? Slovenskym? Vobec to nwm najst ani po cesky

alex5896
1. júl 2023

Baby po kolkych rokoch je to tocene? Akoze realne nie vo filme ako vravia 20 ....zaujima ma to lebo tie zeny su stale nadherne 😂 na csfd mi to neukazuje

kim2028
2. júl 2023

@alex5896 áno malo by byť po 20 rokoch. Nikto sa nezmenil tam skoro na výzor... :D Tak asi ich upravili, ale je to fajn...

lapersefona
2. júl 2023

@alex5896 zeny su napichane a na muzoch trosku vidno

lapersefona
2. júl 2023

@alex5896 ja byvam v de ale tam je zial len v španielčine a bud spanielskymi alebo anglickymi titulkami

alex5896
5. júl 2023

A prosim vas viete kedy to uz skonci na dome? Volakto pisal ze to ma len 70casti ci to pojde cele leto?☺️

kvietocek87
5. júl 2023

@alex5896 skončí sa to tuším do polky Augusta, lebo má len 71 častí.A po skončení Skrytej vášne budú dávať Rosalindu, tá ma tuším tiež len okolo 80 častí.Cize aj to rýchlo ubehne

zdenickaopavska
26. júl 2023

@kvietocek87
Ja neviem,ale ja by som radšej chcela namiesto Rosalindy dokončiť Celú sériu Sila ženy Každý deň sme to pozerali a zrazu zo dňa nade koniec. Skoro ma porazilo. Sak nech kúpia ďalšie časti,to je rozum kúpiť len pár časti,!!! A ešte by som si rada pozrela Elizu z Rivonbrozy. To bol krásny seriál.