Sinsay - nedodanie online zaplatenej objednávky

karina11
9. okt 2023

Dobry den, prosím vás, pomôžte, ak niekto mal takúto podobnú skúsenosť. Objednávku zo Sinsay som zrealizovala 22.9.2023, doteraz mi neprišla. Volala som pracovníčkam zákazníckeho servisu, tie ma arogantne odbili, že napíšu do skladu v Poľsku a dajú mi vedieť. Už je to ôsmy den čo čakám a pochybujem, či vôbec tie pracovníčky konali v mojej veci.Na mojej mobilnej aplikácii mi ukazuje že objednávka bola zaslaná ale sledovanie zásielky je nemožné. Prosím vás poraďte, lebo toto sa moze stať hociktorej z nás. Ďakujem

luzzia
9. okt 2023

Ahoj, ja by som este pockala.. Mne vzdy vsetko dodali, ale raz sa mi stalo, ze mi dlho dlho nechodila zasielka a nakoniec mi prisla SMSka, ze im havaroval kamion a ze mi nevedia dorucit slubene veci a normalne mi vratili peniaze..

luzzia
9. okt 2023

Pripadne ich kontaktuj znova, ale pisomne, aby to bolo "na papieri".. na stranke maju zakaznicku podporu vo forme chatu..

moonlight1210
9. okt 2023

@karina11 jedenkrat sa stalo, ze zasielka bola uz fyzicky na predajni (dala som dorucit na vyzdvihnutie), ale v aplikacii stale len v stave odoslana. Riesila som to telefonicky, potom pisomne. Nakoniec bol problem v kode, ktory mali iny na papieroch, iny na baliku. Vyriesilo sa a balik som dostala.

liz_lemon
9. okt 2023

vzdy mozes ist do banky reklamovat

pixi35
9. okt 2023

@karina11 ahoj..nakolko ti nedodali veci mas pravo na odstupenie od zmluvy..podobnu situaciu riesim teraz, len nie Sinsay, ale XXXLutz..

karina11
autor
9. okt 2023

@pixi35
@moonlight1210 ja som si dala poslat na adresu kde bývam, nie do predajne🙁

karina11
autor
9. okt 2023

@pixi35 Volala som na zákaznícky servis že chcem teda zrušiť objednavku keď mi nechodí a taká nepríjemná mladá ženská že to nejde lebo najskôr ju musim prevziať🤦‍♀️. Nezdá sa mi to.

karina11
autor
9. okt 2023

@liz_lemon a to sa dá?🤔myslite že keď som objednavku zaplatila online priamou platbou dozadu skoro 3 týždne že sa to dá vrátiť?😳

karina11
autor
9. okt 2023

@luzzia alebo sa skontaktovať priamo s Poľskom

liz_lemon
9. okt 2023

@karina11 neviem, co je to priama platba, ale ak platba kartou, tak sa to da, tvoja banka skontaktuje banku obchodnika, a peniaze ti vratia, nezalezi na tom, kedy to bolo

karina11
autor
9. okt 2023

@liz_lemon dakujem

karina11
autor
9. okt 2023

@pixi35 no toto mi bolo poslané:
Dobré ráno,
objednávku je možné anulovať do 15 minút po vytvorení objednávky.
Následne bude objednávka automaticky prijatá a spracovaná. Bohužiaľ, nie je možné vykonať zmeny v objednávke ani spojiť viacero objednávok do jednej alebo ju zrušiť.

Ak ste si vybrali doručenie na dobierku, nepreberajte zásielku od kuriéra.

V tomto prípade je potrebné vytvoriť novú objednávku.

Oni nechápu, že problém je v tom, že mi objednávka neprišla a nie sú o nej žiadne informácie kde sa nachádza a sledovanie objednavky je nemožné🤦‍♀️

diaszoky
9. okt 2023

@karina11 bed posu ze dodanie do 10dni

karina11
autor
9. okt 2023
karina11
autor
9. okt 2023

@diaszoky čože by, píšu do 4 dní😁

kikavadi
9. okt 2023

Skus sa obrátiť na SOI, možno poradia ako postupovať a s ich stanoviskom potom môžeš oboznámiť sinsay. Mne vždy zo SOI poradili, už asi 3x som im písala v minulosti.

diaszoky
9. okt 2023

@karina11 dovne mne online pisalo6-10

pixi35
9. okt 2023

@karina11 so mnou Lutz tiez sa hra na mrtveho chrobaka..ale to, ze v takom pripade mozes odstupit od zmluvy mi poradili u SOI..lebo, ako som uz pisala, toto je nedodanie tovaru, co si zaplatila a tym padom mas pravo na odstupenie..jednoducho im napis, ze odstupis od zmluvy a uvidis ako na to reaguju..

pixi35
9. okt 2023

@karina11 vraj to umoznuje v obcianskom zakonniku paragraf 616

pixi35
9. okt 2023

@karina11 mimochodom minuly tyzden stvrtok som od sinsay tiez objednala a dnes uz som tu mala balicek..platila som vopred.

moonlight1210
10. okt 2023

@karina11 od sinsay som asi nikdy nedostala balik skor ako za 7-10 dni. Niekedy i dlhsie. U nich vzdy ratam, ze to potrva.

karina11
autor
13. okt 2023

Dievčatá tak nakoniec mi tu objednavku zrušili a poslali vďakabohu peniaze naspäť, vcera som ale zasa objednala a zaplatila za novú objednavku, dufam že sa situácia znova nezopakuje😬.