Sims 4 - rada

2. sep 2021

Ahojte viem ze toto forum je o uplne inom ale mozno niekto poradi, ide o to ze som si postavil dom, na mape pozemok ukazuje tiez ako obyvany a je tam fotka mojich postav ale ked stojim pred domom nemozem sa donho dostat lebo vnom vraj nikto nebyva, ako keby som nebol vlastnikom, neviete co mam spravit? Ked sa chcem do toho pozemku nastahovat cez mapy pise ze uz som, ale nejde sa mi tam dostat

ivaa_
2. sep 2021

Skús vysťahovať domácnosť a znovu nasťahovať

autor
2. sep 2021

@ivaa_ to som skusil, vymaze mi cely dom a nastahuju sa na prazdny pozemok

ivaa_
2. sep 2021

Fuha tak to netuším :/ stalo sa mi už hocičo ale toto ešte nie

ella_price
3. sep 2021

Ak máš verziu na čierno, tak takéto bugy sú úplne normálne.

bluemoon24
3. sep 2021

Vystěhovat, uložit dům do galerie, původní smazat, nahrát na pozemek nový z galerie a nastěhovat se zpátky.

autor
3. sep 2021

@bluemoon24 ako prosim ulozim dom do galerie?

bluemoon24
3. sep 2021

Ve stavebním režim na horní liště (jak je tam i to sluníčko na přepínání dne/noci), tak třetí zleva je taková obálka se šipkou a na to klikneš a dáš “uložit do knihovny”

autor
3. sep 2021

@bluemoon24 dakujem krasne

autor
3. sep 2021

@bluemoon24 fuh mam dalsi problem ze ma to teraz nepusti lebo nemam dost penazi na ten dom co som si postavil, vraj si ho nemozem dovolit, a pridat peniaze cez motherlode mi v rezime svetov nejde, pridam ich len ked hram, ale v rezime svet mam stale len 22 000

bluemoon24
4. sep 2021

Tak to obejdi - příkazová lišta testingcheats on, potvrdit a pak příkazová lišta freerealestate on. Pak se můžeš nastěhovat do jakéhokoliv domu. Nebo je nastěhuj na prázdný pozemek - motherlode a pak pomocí telefonu je přestěhuj do domu, který chceš

autor
4. sep 2021

@bluemoon24 uz to ide, dakujem 💞