Simply kids - cz/sk obchod

00ivi00
1. sep 2020

Má niekto skúsenosti s nakupovaním deckého oblečenia z tohto obchodu? Sledujem ich na insta, niektoré kúsky sú fakt pekné, myslela som že je to možno slovenské oblečenie, ale bohužiaľ všetko je to z Poľska, tak by ma zaujímala kvalita a či má s tým teda niekto skúsenosť, lebo objednáva sa cez správu na instagrame.

cocacola3
15. sep 2021

@00ivi00 pripnem sa tiež ma zaujímajú skúsenosti od ostatných.

00ivi00
autor
16. sep 2021

@cocacola3 asi sa tu nič nedozvieme 🙈

bibinka087
27. sep 2021

@00ivi00 kvalita je TOP .. poliaci maju kvalitnejsie latky ako na slovensku .. vela slovenskych vyrobcov berie latky napr.z turecka .. ale poliaci to nerobia nakolko maju dostatok svojej vyroby .. alebo este druhy priklad ze alovaci beru latky z PL .. malo ktory slovensky vyrobca vyraba zo slovenskych latok😊 Takze to ze je nieco z Polska beriem ako ze je kvalita na mieste😊 .. Maminky maju predsudky voci Poliakom a pritom nosia pepco , zaru atd a pritom keby vedeli z coho sa to vyraba a kde a KTO to vyraba by to v zivote svojim detom neobliekli😀

cocacola3
28. sep 2021

@bibinka087 a priebeh nakupovania? skúsenosti s dodaním, prípadným reklamáciam nemáte? Ci su aj v tomto férovy. Ci sa mam obávať platby vopred alebo nie. Ďakujem

bibinka087
9. nov 2021

@cocacola3 jasnee žiadny problem 😊 majú toho sice vela ale oplatí sa počkat , menila som iba čiapku za vacsiu a nebol problem , velmi ochotny pristup😊

zuzka671
19. nov 2021

@bibinka087 a môžem sa spýtať ako sedia veľkosti? Mam 2 ročne dieťa a momentálne nosí 92/98, tak neviem či väčšie alebo stačí 98

bibinka087
19. nov 2021

@zuzka671 sedia akurat nieco maju vacsie napr teplakove supravy.. ale zimne veci sme teraz brali vacsie

dominika_sk
19. nov 2021

Su resseler značky zula handmade a inych, su to kvalitne polske veci. Keď ich chceš nakupiť lacnejšie pohladaj tu zulu.

zuzka671
19. nov 2021

@bibinka087 ďakujem veľmi pekne 🙂, tak 98 bude asi stačiť aj na jar

chanika31
25. apr 2023

Rada by som napisala skusenosti s touto predajnou, aby boli aj ostatne zeny a mamicky informovane. Tento obchod ma naozaj krasne oblecenie pre deti, ale pani, ktora to vlastni, nema cas na odosielanie tovaru a komunikaciu s kupujucimi. Kazdy den pridava niekolko kusov noveho tovaru, ale ked mate zaujem si tovar objednat, tak vam odpise po mesiaci. A ak vam uz nahodou odpise, tak vam tovar doruci za dalsie dva mesiace. Pani nema na toto podnikanie vobec cas, co aj sama uvadza, a bohuzial vela mamiciek sa tesi, ze si objedna krasne vecicky pre deticky, ktore im vsak bud vobec nepridu, alebo pridu za 2 mesiace po objednani. Absolutne tuto stranku s detskym oblecenim neodporucam, je to velke sklamanie. Mam osobnu skusenost a poznam aj viacero mamiciek a rovnakou skusenostou.

bibinka087
30. máj 2023

@chanika31 neviem ako vy ale ja som mala tovar do 3dní doma.. objdnavam pravidelne a jedine na co sa čaka sú bundy pri ktorych je pisane aj dodanie

andreakrchnakova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
89michaela89
7. nov 2023

Kvalita je velmi dobra..Raz som velmi dlho cakala na dodanie a tralo im odpisovanie, ale tovar vzdy nakoniec dosiel