Shein - skúsenosti

19. júl 2023

Zdravím. Máte niekto skúsenosti s nakupovaním cez shein? Ako ste spokojné s tovarom? Ďakujem

bessie12
19. júl 2023

je tu vela tem o tomto obchode. Staci si dat do vyhladavaca a najde ti kopec odpovedi.
Aj pod touto temou mas rovno niekolko. Alebo sa rovno pridaj do skupiny. Tam najdes odpovede na svoje otazky.

stellarstar
19. júl 2023

Pod tebou je zig tém stačí zadať do lupy shein a vyhodí ti milión tém. Na čo zakaždým zakladať novú??

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkalattova
19. júl 2023

Milujem shein,cela moja skrina je zo sheinu v podstate :D najlepšie veci, za ktorymi sa čaká 10-11dni. Oplati sa to veľmi. Oblecenie je nádherné a velmi kvalitné. Hlavne verte velkostiam a nebudte lenivy sa pomerat

oblecenie99
19. júl 2023

Sestra a švagriná brutálne chvália, ale ja neviem... klikám na tie veci, aj na tie recenzie s fotkami a teda mne sa nezdá, že by sa tie skutočné fotky až tak zhodovali s realitou.. na tých reálnych fotkách proste presne tie veci chýbajú, pre ktoré ma daný tovar z úvodnej fotky chytil (napr. konkrétna dĺžka oblečenia, tvar a pod.) Všetci na tom fičia, ale mne to príde ako aliexpres 2, neviem sa prinútiť, objednať si aspoň 1 maličkú blbosť a vyskúšať.. Jednoducho na tých veciach vidím, že je to SHEIN. ALE ja som aj veľký odporca SINSAY-u, myslím tým ich oblečenia, od babätkovského po dospelých, a tiež som s tým sama v diskusiách, tak možno je fakt chyba vo mne. (A to nemám problém kúpiť si aj oblečenie z druhej ruky, čiže nejaká náročná nie som - asi je to už "vekom", skôr mať toho menej, ale viac do kvality, presnejšie do kvality a praktickosti, aby sa tých pár vecí dalo dobre skombinovať všelijak).

malinka158
20. júl 2023

@oblecenie99 do bodky s tebou suhlasim. Akurat ze ja som odtial raz objednala a nikdy viac. Objednala som si saty, pyzama a spodne pradla. Spodne pradlo sa po vyprati rozpadlo. Pyzama taka umelina ze by som este aj u cinana kupila lepsie a saty? Ten vzor vyzeral uplne inak ako na fotke.

lucinka2200
20. júl 2023

@vladkalattova mohla by som poslať do IP otázku ohľadom shein? Ďakujem

lucinka2200
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajkafjk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
31. okt 2023

@ajkafjk keď tu apku už máš tak netreba stiahnuť

meggie556
31. okt 2023

Môže mi niekto pomôcť pri tej hre o 200€ nechápem skoro ničomu

ivanuska8879
14. nov 2023

@meggie556 👛👛Dies ist deine Chance,bis zu 200€ Geldbeutel-Guthaben bei SHEIN zu gewinnen. Klicke auf den Link, um mitzumachen! *Werbung
https://shein.top/sxwk9l6

zaregistruj sa cez tento link

mary57
17. mar 2024

Ako je tu s úhradou?

ninna127
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinka3m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flavinka1
15. júl 2024

@vladkalattova dobrý 🌺 mám otázočku, ono to je len v angličtine? dá sa tam niekde aj slovenčina 😁 ďakujem krásne za akúkoľvek odpoveď, pekný dníček 😊