Shein - objednávka prišla 2x

2. apr 2023

Uz sa vam stalo,ked ste objednavali veci zo shein,ze ak sa vam kurier ozval,ze prisiel s balickom a vy ste neboli doma a kurier prisiel na druhy den,ze vam balicek s tymi istymi vecami poslali opat zio sklady,hoci ten povodny balik kurier na druhy den dorucil? Neplatili ste dodatocne za dva baliky? Mne sa toto totiz stalo

bessie12
2. apr 2023

si si ista, ze to je vsetko to iste ?? Lebo casto sa stava, ze 1 obejdnavka ( ak mas tam viac veci ) sa rozdeli 2 casti. Mne sa to stava vzdy. Len raz mi prislo vsetko naraz a to aj kvoli tomu asi, lebo v susednom state uz pravdepodobne maju sklad.

luckasvec
2. apr 2023

Nie síce odtiaľ ale aj z mall a ešte 2krat iný eshop a ze si to mam nechať.... 😁 Boli to 10 eurove veci

autor
2. apr 2023

@bessie12 jasne,je to presne to iste co v tej prvej. Nic navyse.

autor
2. apr 2023

@luckasvec ale tak to potesi :D

bessie12
2. apr 2023

aha, tak potom kasli na to. Je to ich vina a nie tvoja. Nechaj si to 😀

autor
2. apr 2023

@bessie12 neplanovala som to vratit :D nechcelo sa mi tym zapodievat,len uz sa mi to stalo druhy raz , pride mi to cudne :D

bessie12
2. apr 2023

ani to nerob 😀 mozes to predat, dat na charitu alebo si to proste nechaj 😀 ale je to divne, ze ti 2x to iste poslali

liz_lemon
2. apr 2023

mne sa stalo, ze mi tovar dorucili, a asi za tyzden, mi vratili celu platbu, takz vsetko bolo zadarmo 😂

autor
2. apr 2023

@liz_lemon potesi :DD cudujem sa,ze su v pluse s takymto pristuppom