Seriózna online zoznamka

avamal
10. mar 2023

Ahojte, neviem kde konkrétne sa spýtať tak skúsim tu. Je nejaká seriózna online zoznamka? Alebo kde sa slobodné mamičky pokúšajú nájsť vzťah? Je mi už dosť smutno bez partnera a rada by som do našich životov niekoho vpustila, ibaže neviem kde nájsť muža a nie blbca čo má rozum v nohaviciach, prípadne takého čo je viac naliaty než triezvy ... Skrátka normálneho pohodového muža.

lrnka
10. mar 2023

@avamal badoo

deedol
10. mar 2023

kamos odporucal partnernaurovni, je to platena zoznamka, ale oplatilo sa mu 🙂

zuzanna33
11. mar 2023

@avamal Podľa mňa sú akékoľvek zoznamky len podvod na osamelé ženy. Je úplne jedno ako sa volá či je seriózna pretože práve za klávesnicou sa dokáže skrývať ktokoľvek a realita je potom iná...pre mňa strata času! Určite by som dala prednosť osobnému kontaktu skús viac ísť medzi ľudí vyhľadávaj rôzne podujatia nikdy nevieš koho stretneš a hlavne bez pretvárky... Držím palce 🍀

micusa2222
11. mar 2023

@avamal partnernaurovni...platená, ale fajn...

svetlonos
11. mar 2023

@avamal
skus krestansku, tam mas aspom isotu vacsiu, ze su tam realni ludia a nie za to plateni.
Nie je to zaruka na dokonaleho muza ale su tam serioznejsi ako na badoo. To ti pisem sie ako v Boha veriaca ale do kostola nechodim

marca12
11. mar 2023

Elite date alebo tak nejako sa vola. Je platena a uz viacero znamych si tam uspesne naslo partnerov.

marianarem
11. mar 2023

@avamal Kamoska ma manzela z partnernaurovni.

spadnutaslivka
11. mar 2023

@avamal ja by som skôr odporučila poobzerať sa po okolí, ale ak nechceš chlapa, ktorý myslí tým dole, zmeň trošku kritériá a zvlášť, keď už nehľadáš len partnera, ale aj otca pre svoje dieťa. Skús si zhodnotiť, čo od chlapa očakávaš a podľa toho hľadaj. Ja poznám xy mužov dobráčiskov, ktorým ani nevadí, že má žena dieťa s iným, ale každá ich vždy berie len za kamarátov a potom si nájdu zas nejakého týpka, ktorý má ohromný sexappeal, ale potom im zlomí srdce. Tým nechcem povedať, že tí dobráčiskovia sú bez chýb, to rozhodne nie. Ale väčšinou im proste nejde len o sex.

loyda
11. mar 2023

Podľa mňa sú na každej zoznamke aj tak tí istí a musíš riadne filtrovať. Ale ja som si svojho našla na Badoo. Inak, vyrastali sme na jednom sídlisku, chodili na rovnakú základnú, rovnakú strednú. Ale cestu k sebe sme si našli až po rokoch 🙂

proste0monika
11. mar 2023

Ono si treba asi uvedomit, ze ziadna zazracna stranka neexistuje :D tak ako v realite, su tam len ludia a kym stretnes niekoho normalneho, natrafis na x debilov :D takze treba skusat. Ja som svojho spoznala na badoo. A nehladala som nic vazne a bum....5 rokov spolu :D

rol76
11. mar 2023

@avamal Ja som po rozvode prečesal všetky zoznamky.(deti sme nemali)Aj plaťené.Podľa mňa tam 90% ľudí píše o sebe klamstvá,len aby si zaujali pozornosť toho druhého.Píšem svoje skúsenosťi.A tých 10% má také požiadavky na mužov,že...ajaj.Ale to plaťí aj opačňe.Najlepšie je cez kamarátov,cez kolegov,ktorých už poznáš,a veríš im.Lebo písať s niekým mesiace či už s mužom,alebo ženou,nemáš istotu,že ti píše o sebe pravdu.Za rok sa mi podarilo dohodnúť s jednou ženou rande,v kaviarňi v BA.Cez fotky sme sa už poznali,ako ten druhý vyzerá.A ked som na to rande išiel,cez sklenené dvere som ju videl,že tam už sedí,ale vedľa seba má tri kufre...Pritom bolo reč len o káve,a o obede.Tak som tam za ňou išiel,no priznám sa,nechcelo sa mi,ale išiel,a priznala sa,že mi klamala,a že nemá vlastné bývaňie,len podnájom,a že by chcela prísť ku mňe hňed bývať,že po čase sa zblížíme.Kedže ja som o sebe písal pravdu,že som z dediny,a mám vlastný r.dom,a bývám sám,chcela to využiť,teda mňa.Zaplaťil som účet,a nechal som ju tam,a odhlásil som sa zo všetkých zoznamkách.Snáť raz natrafím na tú pravú.

rikarika
11. mar 2023

@avamal my sme sa zoznamili na pokeci, nic som neplatila. Pozname sa 4 mesiace a urcite nelutujem. Nase prve stretnutie bolo krasne a aj keby to nemalo pokracovat, co dufam ze bude, tak urcite nelutujem. Obaja mame davno po 40tke a urcite ani jeden z nas by sa len tak lahko nenechal niekym oblbnut. Ked si s niekym pises, nemas co stratit a uz vtedy sa da vela zistit o jeho inteligencii/primitivizme, treba si vymenit foto.Moji kolegovci sa zoznamili v praci, mali svadbu, ona odisla na matersku a on zbalil dalsiu kolegynu. Nie je dolezite miesto zoznamenia.

berta100
11. mar 2023

@rol76 Však si písal v inej diskusii ,že máš priateľku 😃

rol76
12. mar 2023

@berta100 Už nie...

sfinks
31. júl 2024

@berta100 uz ju nechal v kaviarni 🙂