Ružový slon

25. sep 2023

Ahojte. Taká viac otázka na telo🤭tie čo z tej objednávali zo stránky ružový slon keď donesie kuriér balíček je tam že je to odtiaľ? Bolo by mi to kus blbé😃

pukanec123
25. sep 2023

Všetko je to diskrétne zabalené, samozrejme kurier asi vidí odkiaľ z akej firmy to ide, podľa odosielateľa, ale vôbec by som sa nad tým nepozastavovala. Myslím, že v dnešnej dobe asi úplne normálne 😊
A zdá sa mi, že pri výbere objednávky si tam vieš zakliknut to diskrétne zabalenie.

klaridka
25. sep 2023

Všetko je diskrétne- tak, ako aj Tvoja otázka... prečo píšeš anonymne???

wade
25. sep 2023

Odtiaľ som nikdy nič neobjednával, ale nebál by som sa. Tieto väčšie shopy sú profesionálne a diskrétnosť je samozrejmosť.

julovka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alandra
25. sep 2023

Normálne dikskrétne balenie bolo( čierny obal tuším) , dávam si to posielať to zásielkovne.

ivkav5
25. sep 2023

Všetky tieto e-shopy sú diskrétne, tzn. príde ti krabica na ktorej je klasická nálepka s príjmateľom a odosielateľom, ako odosielateľ je napísana vždy firma, ktorej názov samozrejme nemá nič spoločné s niečim “erotickým”. Neboj sa, kuriér pri toľkej robote nemá čas pozerať na každý balík a overovať si firmy, kto si čo objednal🤣🙏

autor
25. sep 2023

@klaridka píšem anonymne lebo mi je to blbé riešiť také aj keď je to bežné. 🙄😃

autor
25. sep 2023

Ďakujem za odpovede.🤭

petricienka
25. sep 2023

balicek bude zabaleny tak, zenebude vidiet, odkial prisiel, aj ked teda kurier bude vediet odkial, no moze ti to byt tak akurat jedno. vezmem balik zaptalim podpisem a idem dalej. oni roznesu tolko roznych balickov, ze sa nad tym co nesu nejak ani nezamyslaju si myslim

majlo1234
25. sep 2023

Mne sa stalo strasne davno, ked som takto objednavala z inej strany pravdepodobne, ze mi prisiel balik-diskretne, firma bola uvedena ina, akurat bol zabaleny v bublinkovej folii😂😂😂 hadam sa to uz teraz nedeje

aaadkaaa
25. sep 2023

Normalny hnedy obal, odosielatel je majitel firmy, len meno a adresa, bez nazvu firmy, takze kurier nevie, z akej firmy to ide

hsara99
25. sep 2023

Objednávam z viacero takýchto E-shopov a vždy to je diskrétne, firmy majú väčšinou iný fiktívny názov ktorý je uvedený na krabičke takže nikto nemá šancu zistiť čo ke vnútri. Aj keď stále nedokážem pochopiť prečo je taká prirodzená vec ako sexualita tabu.