Restorio - výkup kníh a venovania

patinqaa
27. sep 2024

Ahojte, chcela by som sa opytat na skusenost so strankou restorio.
Pripravila som totizto velmi vela knih na vykup. Na stranke Martinusu som vsak precitala, ze oni knihy s venovanim neberu. Restorio nema ziadne podmienky alebo teda som ich prehliadla.
Vo vacsine knih mam napisane meno ( knihy su inak ako nove ) myslite si, ze by s tym bol problem ?
Dakujem za rady

monicazbb
27. sep 2024

@patinqaa veľa krat som cez to davala knihy.Keď bolo venovanie a dalo sa - vystrihla som tu stranku tak aby to nebolo vôbec vidno a ak to bolo na blbom mieste tak som to bielou lepkou prelepila... vzali.

patinqaa
autor
27. sep 2024

@monicazbb dakujem za skusenost.
Cely den som s tym stravila az som sa zlakla ze ich mozem vyhodit ..
Samozrejme meno sa chystam prelepit/vybielitkovat len este musim vydumat ako to ukaze najlepsie.

monicazbb
27. sep 2024

@patinqaa prinajhoršom ti dane knihy nepreplatia.Raz sa mi stalo že vo varke boli už poškodene knihy, tak mi napisali len email že tie 2 mi nepreplatia.

patinqaa
autor
27. sep 2024

@monicazbb tak to je super myslela som si, ze si ich budem musiet vyzdvihnut, ak nebudu vyhovovat.
Tak nemam co stratit.

belllinka
27. sep 2024

@patinqaa ved maju v podmienkach, ze venovania nevadia, nic neprelepuj

patinqaa
autor
27. sep 2024

@belllinka boze ja som slepa. Nenasla som to tam. Idem este raz mrknut. Martinus aj Booxy to maju pekne znazorne
Dakujem za radu

belllinka
27. sep 2024

@patinqaa no uz to tam ani ja neviem najst 🤷‍♀️ Ale nikde pri vykupe nevadia venovania

lalenka33
27. sep 2024

Neviem, ako táto stránka ( vďaka za tip, nepoznala som ju), ale na knihoboote som už veľa krát kúpila knihu, kde bolo venovanie.

patinqaa
autor
28. sep 2024

@belllinka na martinuse a booxy veru bohuzial ano. Maju to tam jasne napisane. Tiez som bola prekvapena.

patinqaa
autor
28. sep 2024

@lalenka33 chvalia si ju a to je na nej fajn ze peniazky poslu hned nie az ked sa kniha preda. Rovnako ako Martinus. 🙂

elenita
28. sep 2024

@patinqaa ahoj, ja s tymto nemam vobec skusenosti, ale mam kopec knih, co vyzeraju ako nove a povodne dost stali. Z Tvojich skusenosti, cez co sa to najviac oplati? Tie ceny vykupu su skor symbolicke?

patinqaa
autor
28. sep 2024

@elenita ahoj, su naozaj symbolicke. Nove knihy by som skor popredavala po bazaroch.
Ja idem poslat 1x ale mam tam aj starsie knihy a chcem sa ich hl zbavit.
Niektore beru po 0,3€ 🤣🤷🏼‍♀️
Mam kopky spravene, nieco ide aj do kniznice, nieco ostava. A velmi stare bohuzial do papiera

elenita
28. sep 2024

@patinqaa aha, tak to sa asi fakt bohvieako neoplati 🤔. Dakujem Ti aj tak velmi pekne za odpoved 😊