Remix Slovakia - skúsenosti

kukuratko
22. feb 2023

Ahojte našla som obchod Remix Slovakia ale bojím sa že to bude len nejaka stránka čo vám zoberie peniaze ale tovar nedostanete. Nemáte s ňou nejaké skúsenosti? Ak áno, prišiel tovar poškodený alebo až po dvoch mesiacoch?

jan510
22. feb 2023

remishop, tovar prisiel do 10 dni z bulharska ci odkial, bol v pohode s reklamaciou ale nemam skusenosti

lady083
22. feb 2023

@kukuratko tovar mi prisiel v pohode, len mi bol velky, vratenie prebehlo v pohode. V priebehu par dni.

klinger
22. feb 2023

@kukuratko kupujem opakovane, už som veci aj vracala, všetko bez problémov. Pozor ceny sa tam menia.

zobaka
22. feb 2023

remix? su spolahlivi, viac krat som objednavala, len maju priserne vysoke postovne 6 e

modrykonik33
22. feb 2023

Ja mám tiež dobré skúsenosti, seriózny eshop a samozrejme tovar vyzerá niekedy inak ako na foto, ale dá sa v pohode vrátiť, rada tam nakupujem len to spomínané poštovné je vysoké

kukuratko
autor
22. feb 2023

Ďakujem s dcérou totižto zháňame oblečenie v štýle 70tych rokoch a na tejto stránke toho je naozaj veľa.

lailusa
10. okt 2023

@lady083
@klinger ahojte viete mi poradit ako tovar vratit?Ja som to poklikala a az potom citala.Dala som tam moju adresu,to mi pride po to kurier?Ci ist do vydajneho miesta?dakujem

klinger
10. okt 2023

@lailusa mne pre to chodí rovnaký kuriér ako to aj vozí. Vyplním všetko čo treba v aplikacii, vždy to pýta aj spôsob vrátenia peňazí a zvyčajne uz na dalsi deň pre to prídu.

veronkavasilova
9. nov 2023

@lady083 zdravím, ako dlho trvalo, kým Vám vrátili peniaze? Už to bude týždeň, čo som im vrátila tovar a v aplikácii mi ho stále evidujú len ako prevzatý kuriérom. Žeby to až tak dlho cestovalo, alebo sa niečo pokazilo? 🤔

lothy
5. dec 2023

@klinger mohla by som sa opýtať či vracajú peniaze aj za dopravu (poštovné) pri zaslaní/vrátení tovaru keď nevyhovuje? V ich podmienkach to majú tak zvláštne nápisane?

veronkavasilova
5. dec 2023

@lothy nie. Od sumy, ktorú ste zaplatili ešte odčítajú, asi 7€ za vrátenie, hoci ste aj predtým platili poštovné. Pri vrátení tovaru nižšej cenovej hodnoty sa tovar neoplatí vracať.

klinger
6. dec 2023

@lothy keď bola chyba na ich strane napr. poškodenie, ktoré nebolo v popise, ina ako uvedena velkost a pod., vrátili aj za postu, keď som vracala len tak, že sa mne niečo nepáčilo, tak iba za tovar. Pri vratke sa pýtalo na dôvod aj sa dalo viac rozpisat

lothy
6. dec 2023

@veronkavasilova ďakujem za vysvetlenie

lothy
6. dec 2023

@klinger rozumiem ďakujem za info

feb13
8. máj 2024

@veronkavasilova Mozem sa opytat, kolko trvalo vratenie penazi? Tiez je to uz vyse tyzdna, co mi figuruje v konte "prevzate kurierom". Dakujem.

veronkavasilova
8. máj 2024

@feb13 ak si dobre pamätám, tak cca 2 týždne. Asi to predsa posielali až do Chorvátska.

feb13
8. máj 2024

@veronkavasilova Aha, dakujem. Tak zatial nestresujem. 😉

feb13
18. máj 2024

@veronkavasilova Peniaze mi nakoniec prisli az po 3 tyzdnoch, ale vratili aj postovne, lebo jeden tovar mal neuvedenu chybu. 🙂

veronkavasilova
19. máj 2024

@feb13 skvelé to rada počujem 🙂 ale ja som rovnako stresovala, že tie peniažky už nikdy neuvidím 😅

laura43
29. aug 2024

S remixom som veľmi spokojná.Je to naozaj seriózny e-shop.Mozem len doporučiť. Tovar vždy prišiel v poriadku.