Recenzie charma.sk

solida1
5. dec 2021

Dobrý večer. Prosím vás, objednával niekto prívesky z internetovej stránky charma.sk? Majú výrazne nižšie ceny ako iné obchody, tak by som rada vedela aj osobné skúsenosti. Ďakujem.

mirafi
8. dec 2021

@solida1 ahoj. Myslíš tie prívesky na Pandora náramky? Prívesky nie sú original, preto ta nižšia cena. Aj ja som to pozerala. Teraz majú akciu, že tretí máš zadarmo. Ak to nevadí, že nie sú original, oplatí sa to. Akurát majú väčšinu vypredaných. 😏

solida1
10. dec 2021

@mirafi ďakujem za odpoveď. Presne tie prívesky som myslela. Cena polovičná, preto ma to prekvapilo. Za mňa teda, nepotrpím si na originál, no má to byť bižu, tak to nie. Mám alergiu na nikel, takže môžem len chirurgickú oceľ, alebo striebro.

glaser
26. jan 2022

my sme kúpili - zatiaľ sme spokojné..

8. feb 2022

@glaser ahoj, za aky cas dosli od objednania prosim?

glaser
9. feb 2022

@slavinkab asi 8 dní..

15. feb 2022

@glaser dakujem 😊 objednala som jednu na skusku, akurat dnes mi prisla, je krasna, uvidim ako bude vyzerat po case … 😜

andrea52
10. okt 2022

@slavinkab ahoj prosím ťa,vieš mi povedať ako vyzerá po čase ten prívesok čo si kúpila?Páčia sa mi nejaké kúsky a zvažujem dcére že na vianoce.Ďakujem krásne

maialeo
10. okt 2022

@andrea52 dcére na Vianoce kup originál...

7. dec 2022

@andrea52 ahoj, ja som kupovala striebro kombinovane so zlatom, a zda sa mi, ze uz je to cele strieborne, ale kamienky su vsetky - no dcera sa s naramkom aj kupe 🙈 inak nevidim rozdiel medzi pandorou a tymto ... z charmy ma len tento jeden kusok ..

4. júl 2023

Veď to sú všetko korálky z Aliexpressu z Číny. Tiež som si ich objednala ale z ali, nákupná cena je 3 - 4 €. Na Aliexpresse sa dá vyhľadávať aj podľa fotiek takže si proste Stiahnite tú fotku hodte na ali a vyhodí vám to vela ponúk toho istého koralku za 3-4 eura. Akurát dodanie je 2-3 týždne. Všetky koráky čo majú na stránke sú z alicka.

4. júl 2023
axelka001
11. apr 2024

@andrea52 ahoj, kupovala si zo stranky charma.sk? Bola si spokojna?

12. apr 2024

@axelka001 sú to prívesky preobjednané z Aliexpressu. Oplatí sa vám objednať priamo z Ali za smiešnu cenu. čo sa týky striebra je to striebro ale nemusí byť presne rýdzosti 925, občas býva rýdzosť menšia preto tie ceny.

axelka001
12. apr 2024

@michaelahajasova dakujem, nasla som na ali obchod wostu, je to totozne

13. apr 2024

@axelka001 Presne tak ale inak mám od nich (wostu z Alicka) zopár kúskov už aj 3-4 roky a ani náznak černania a sú pekne prepracované

16. apr 2024

Na Charma.sk úplne iná kvalita, nosím ich už roky a netmavnú a korálky c Ali po pár mesiacoch stmavnú. Na Charma.sk originál a na Ali kópia.

17. apr 2024

Moja objednávka prišla včera, všetko je super. Krásne balenie a rýchle dodanie!

17. apr 2024

@katarinachrenkova :D Charma nieje žiadny originál, je to nakúpené z Alička. Ešte aj značenie čínskej značky Wostu vidno na ich fotkách na stránke Charmy.

17. apr 2024

@dariaz a profily katarina chrenkova a dariaz su oba registrovane 4/2024 🙂 takze pokus o reklamu s falosnymi profilmi

18. apr 2024

Rozhodla som sa zanechať komentár, pretože som strašne alergická na nikel použitý na príveskoch od Ali, takže chcem varovať ľudí, ktorí chcú ušetriť peniaze. Prívesky Charma sú vyrobené zo striebra a po ich nosení nemám žiadne začervenanie.
Na ali sa dajú kúpiť kópie a nie všetky... napríklad tento na ali nenájdete.

18. apr 2024

krásne ste to napísali ale charma sú nakúpené korálky z aliexpresu aj na ich fotkách vidno aliexpresácku kvalitu, je to ten istý materiál. Na ich stránke vidno dokonca značenie čínskej značky wostu, tak je odvážne tvrdiť že ali kopíruje charmu 🙂 čo sa týka korálky Aličko robí niektoré kúsky s nápisom podľa želania aké si zvolíte.

20. apr 2024

Na mojich príveskoch nie sú žiadne iné značky ako s925 striebro.

20. apr 2024

@katarinachrenkova Tak tie budú obyč aliexpress (wostu má o čosi lepšiu kvalitu ako zvysne z Alička)

20. apr 2024

@katarinachrenkova ale ved by super ak ste spokojná ja nehovorím že to že tie korálky černajú, wostu robí fakt pekné kúsky, ale je skoda dat za ne 20-30€ ked na Ali stoja 3 € a charma ich len prekupuje

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
20. apr 2024

Urobila som objednávku 14. apríla a poskytla som spätnú väzbu 17. Čo znamená falošná reklama? Aká je to diskriminácia nových používateľov?

21. apr 2024

@dariaz z Alička napriamo ste to mohli mať za 15€ ;)

22. apr 2024

Áno, a Pandora za 10 eur a Tiffany's za 7 😅

Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22. apr 2024

@dariaz porovnavate znacky ktore si vyrabaju a navrhuju sperky s polskymi spekulantmi “charma” co preobjednavaju koralky z alička a pekne ich nafotia 😀