Recenzie a skúsenosti s kutilsro.sk

30. okt 2023

Prosím vás objednal niekto cez túto stránku niečo a prišlo mu to či tiež zaplatené a nič nedošlo ? .zaplatila som vopred 90€ pre niekoho nič moc čiastka pre niekoho dosť tak isto je to aj pre mňa dosť zaplatiť a nemám nič doma .na email čo je s moju objednávku nereagujú . Chcem ísť do banky žiadať o vrátenie peňazí .platí sa za to niečo vopred alebo ak? Či treba zájsť na políciu že má ............

life123
30. okt 2023

Majú stránku?? O Tom som nevedela 🫣🫢 a možno aj dobre ! Lebo by som bola ďalšia oklamaná...

@life123 áno kutilsro.sk majú kade čo

30. okt 2023

Na FB sa dajú nájsť aj takto . Pod emailom nájde 2 stránky. Číslo nedostupné a na email nereagujú .našla som aj komentár kde píše pán že podvod .a jediné 2 recenzie som našla

Odpoveď bola odstránená
maranco
30. okt 2023

Doména kutilsro.sk vznikla 2023-05-17 eshop prevádzkuje 63 ročná živnostníčka, podnikanie založila 4. apríla 2023 https://www.finstat.sk/55371531

Na stránke https://www.kutilsro.sk/o-nas teda klame
Naša firma bola založená v roku 2008.

30. okt 2023

@hiro áno čosi som našla ale nemôžem nájsť recenzie

30. okt 2023

@maranco áno to som videla že od roku založená .ale nejako mi nešlo nájsť naporiadok nič

30. okt 2023

Takže zajtra smer banka 🙈 a skúsiť získať tých 90€ nazad . Či musím najskôr na políciu ? Nebudem vôbec postup ako sa to rieši

30. okt 2023

No, ked platis kreditnou kartou tak mas moznost podat reklamaciu platby/nedodanie tovaru - totizto tam platis peniazmi od banky a nie svojimi - a oni si vedia svoje peniaze lahsie ziskat naspat ako tvoje 🙂

30. okt 2023

@hiro takže nemusím ísť na políciu stačí banka ?

30. okt 2023

@maranco vôbec ale že vôbec mi tieto recenzie neukázalo . Hodilo mi Max 3 stránky a jediné dve hodnotenia

30. okt 2023

Ako pisem - musi to byt kreditna karta. Ak platis debetnou tak tam je mala sanca. Ak platis prevodom tak v podstate ziadna.

@hiro platené bolo prevodom

30. okt 2023

Použila som číslo ktoré som našla v hodnotení. Zvonilo zdvyhli má a keďže už hodín koľko bolo tak som sa ospravedlnila a že volám na stránku kutilsro.sk a že hovor je nahrávaní odpovedal že to je zle číslo a surovo má vypol . Takže zajtra skúsi manžel z iného čísla a som zvedavá

Autor odpoveď zmazal
Odpoveď bola odstránená
3. nov 2023

"Odpoveď bola odstránená
Prečítaj si, prosím, čo je u nás v poriadku a čo nie.
Dôvod: Porušenie GDPR. Modrý koník team"
To uz je co? Verejne dostupna informacia o firme - zivnostnikovi zverejnena na financnom registri, zverejnena na hromadach ich webov :D
To by ma zaujimalo ci je niekto fakt premotivovany ze to oznacil ako porusenie GDPR alebo si to dal zmazat ten co su tie weby jeho...

denisa111111
29. apr 2024

Dobrý deň ako ste dopadli. Manžela tiež takto oklamali o 180eur minuly tyzden . Bol na polícii a povedali mu ze musí to byť 266eur a potom polícia bude riešiť ako trestny cin. Môžu byť aj viacerí poškodení ale suma musí byť do kopy 266eur.

frantisek2505
22. aug 2024

@denisa111111 rád sa pridám. Mám tam 54eur, len sa obávam, že vďaka novele trestného zákona bude aj 266 malo