Reality show Farma

24. nov 2022

Ahojte. Myslíte, že je to celé hrané a že majú scenár? Samozrejme vždy účastníci svätosväte tvrdia, že nič nie je hrané, ale tak no... Poznáte niekoho, kto tam bol?

bimbambom
24. nov 2022

Ja si skôr myslím , že nie . Preto účastníkov vyberá psychológ a každý je iný ( zvyčajne pacient) . Netreba im nič diktovať , oni to zvládnu aj bez toho 😂 Avšak myslím , že produkcia zasahuje . Určite je to aj celé zostrihané aby to pasovalo , situácie čo sú tam isto niekto vopred pripravil atď.

pribinak
24. nov 2022

Nejaký scenár tam je určite a na niečo majú voľný priestor

Účastníkov vyberá cely zím psychológov a koucov, vedia kto aký je a ako sa bude pravdepodobne správať: kto pretiahne všetky dievky, kto je konfliktny, aspoň jeden gay či inak orientovaná osoba, nejaká hasteriva a klebetna osoba, bývali alkoholici či inak závislí, …. Títo ľudia nemajú pre peniaze problém urobiť čokoľvek
Dostanú úlohu a zvyšok je už na nich

lily14
24. nov 2022

Majú scenar

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bimbambom
26. nov 2022

@artificiallife nikdy ma nenapadlo sa niečo také opýtať .
Každopádne je každého osobná vec čo sleduje v tv , to že ja niečo nesledujem , neznamenā, že všetci dokola sú blbci lebo sa im to páči . Buďme tolerantní a hneď bude svet krajší 🙂

bimbambom
26. nov 2022

*mi nenapadlo 🤦

petulda333
26. nov 2022

Mozno maju nejaky scenar,ale inak si myslim,ze sa ukazuju aki su v skutocnosti. Neverim,zeby to tak dobre hrali.