Profil, blog, stránka, alebo skupina na Facebooku

12. jan 2024

Mám na FB klasický profil, chcela by som vytvoriť niečo nové v rámci svojho cestovania, ale neviem aká forma by bola najvhodnejšia a zároveň najjednoduchšia 🙂. Išlo by o výlučne moje príspevky o cestovaní, o mojich cestách, žiadne príspevky iných ľudí, zároveň by som chcela mať možnosť zdieľať ich v iných skupinách, chodím na FB často, ale technicky sa tam veľmi neorientujem, tak budem vďačná za každú radu, tip 🙂

lindous
12. jan 2024

Ak len vrámci FB, tak stránka, na ktorú ti vedia dať ľudia “páči sa mi to”… ale inak si myslím, že na instagrame si nájdeš publikum ľahšie, takže určite by som spravila prepojený účet aj tam 😊

autor
12. jan 2024

@lindous je tá možnosť, že príspevky na FB budú aj v mojom profile na Instagrame cez zdieľanie? Cez klasický profil, alebo cez čokoľvek na FB? A ďakujem 🙂

lindous
12. jan 2024

Ak som správne pochopila čo sa pýtaš, tak áno, keď na stránke na FB pridávaš príspevok, tak je stránka prepojená s IG, automaticky ho vieš zdieľať aj tam 🙂

autor
12. jan 2024

@lindous super, presne to som sa pýtala, ďakujem 😀. A toto zdieľanie je možné pri všetkých formách? Stránka, profil, skupina ...

lindous
12. jan 2024

S profilom to odskúšané nemám, na súkromný profil pridávam minimálne a pracovné veci riešim cez stránky... viem, že keď pridávam na IG, tak mi ponúkne možnosť automaticky zdieľať na FB, ale naopak som si túto možnosť nikdy nevšimla a neviem o nej, no možno ma niekto opraví... a do skupiny pridávaš príspevky zo svojho profilu alebo stránky, takže ak to nechceš robiť zo svojho súkromného profilu, tak či tak si budeš musieť založiť niečo dalši a o tom, že by sa to dalo priamo zdieľať na IG neviem