Problém týkajúci sa messengera

miuchamoja
29. mar 2022

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť? V messengeri sa mi objavil na niekoho kontakt, neviem o koho ide.. Prišlo mi meno, s tým ze pozdravte ho. Neviete prečo sa mi ten kontakt zobrazil? Pridal si ma niekto alebo preto ze mam na toho človeka v telefónnom zozname kontakt?

bloger
29. mar 2022

@miuchamoja Mala si od toho človeka nejakú správu? Možno je to niekto z tvojho okolia. Klikni si na neho a pozri čo tam o sebe má. Môže ísť aj o spam.

miuchamoja
autor
29. mar 2022

@bloger nemala som práveže od neho správu iba zvláštne je ze sa mi objavil jeho kontakt v messengeri pod nejakým menom a keď som rozklikla info o ňom tak na fb je pod iným menom.. nerozumiem tomu

20erika07
29. mar 2022

@miuchamoja spam asi

miuchamoja
autor
29. mar 2022

@20erika07 co to znamená spam

miuchamoja
autor
29. mar 2022

@20erika07 a nemôže to byť skôr niekto koho telefónne číslo mam uložené v kontaktoch kto je za registrovaný pod tým menom na Fb?

manqua
29. mar 2022

Mne kolko krat prichadzaju taketo spravy, pozdravy a neviem co este, ale ako nejak tomu nejaku tu pozornost ani nepridavam, vsetky spamy mazem a hotovo, lebop v niektore dni ich je fakt vela a zvacsa od ludi, ktorych teda vobec ze nepoznam

20erika07
29. mar 2022

@miuchamoja nemyslim, ale nech sa vyjadria co vedia ,lebo ja len z vlastnych a par znamych skusenosti pisem 🙂

miuchamoja
autor
29. mar 2022

@20erika07 ďakujem

simca06022011
29. mar 2022

Vymaž a nerieš, koho nepoznáš nemas s nim nic nepridávaj, nekliksj na odkazy a neries. Su aj rôzne podvodné profily, menia si kazdu chvíľu mena/fotky, potom sj soam a kadejake hluposti chodia.