Priateľstvo na Facebooku a príspevky

juliavolna
17. jan 2023

Ak na fb niekoho prijmem za priateľa , dá sa nastaviť aby videl príspevky len odkedy sme priatelia?
Tz aby nevidel minule príspevky ?

Diky

bajka16
17. jan 2023

@juliavolna to by si musela každý príspevok zvlášť nastaviť. Aj to sa dá iba tak aby to nevideli všetci priatelia nie len konkrétna osoba. Pomaž to a hotovo.

juliavolna
autor
17. jan 2023

@bajka16 chcela som to tak že ak sa staneme priateľmi aby nevideli žiadnu minulosť ale len nové príspevky to sa nedá. ?

bajka16
17. jan 2023

@juliavolna nedá vyložene na minulé príspevky. Existuje nastavenie že skryť príspevky pre konkrétnu osobu ale všetky nie minulé.

isis234
17. jan 2023

@juliavolna nastava si to " iba ja " budeš to vidieť len ty,, nik iný. alebo "priatelia okrem" a dá ti možnosť.. priatelov zobrazí.... klikneš vpravo, pri jeho mene...- bude červený krúžok a dolu .. "hotovo" alebo "potvrdiť" . on to nebude vidieť ak ho v tom označíš

isis234
17. jan 2023

@juliavolna nie "hotovo" ani "potvrdiť" ale .. "uložiť zmeny"... ale to až keď ho budeš mať v priateloch... hned to nadstav

juliavolna
autor
18. jan 2023

@isis234 ako sa k tomu dopracujem.?

juliavolna
autor
18. jan 2023

@isis234 neviem sa k tomuto kroku dostať

juliavolna
autor
18. jan 2023

@bajka16 prosím a to iba jeden príspevok sa dá skryť

bajka16
18. jan 2023

@juliavolna všetky sa dajú ale iba ak sa ti to chce robiť po jednom 😀

isis234
18. jan 2023

@juliavolna až teraz som na nete... Na nástenke, pri profilovej foto, kde je príspevok, je zobrazené publikum na to klik..( biela gulička je verejné, to vidia všetci... Priatelia na fb, Priatelia okrem.....- na to klik, a zobrazia sa všetci priatelia. vpravo klik na guličku, tých, ktorý by nemali videť, čo zdielame ....vysvieti sa na červeno.- úplne dolu je v modrom obdlžniku "Uložiť zmeny!- na to klik.
Ak je na násteke zdielané, alebo pridané, čo by nemali niektorí vidieť, pri foto je naše meno a pod tým výber možnosti (napríklad priatelia-2 postavičky bez nôh) a šípka dolu- na to klik a tam na prázdnu guličku vpravo klik, vysvieti sa na modro a dolu je "Hotovo" - klik . Ak by bolo niečo ,čo nemá vidieť nik, dajte "Iba ja" - to nevidí nik.

isis234
18. jan 2023

@juliavolna každý zvlášť treba nadstaviť