Pozeral som si stránku obce, klikol som na fotogalériu a otvorilo mi môj profil s fotkami

16. máj 2024

Poradte vôbec neviem čo s týmto robiť. Pozeral som si stránku jednej kysuckej obce. Potom som klikol na fotogalériu a otvorilo mi môj fb profil s fotkami. Nechápem čo to má znamenať vôbec.

dadis
16. máj 2024

asi maju url na FB stranku obce a otvorilo ti aplikaciu FB pod tvojim loginom

autor
16. máj 2024

@dadis Aha a môže to aj niekto iný vidieť?

kitycat
16. máj 2024

Niekto iny uvidi svoj fb 😭

autor
16. máj 2024

@kitycat Dakujem prepáč nechcel som ťa rozplakať.

hulica
16. máj 2024

akosi nerozumiem tvojmu typu problemu.

autor
16. máj 2024

@hulica A čomu presne nerozumieš?

crazy_cat_lady
16. máj 2024

ved ak mas nastaveny profil ako sukromny, tak aj po kliknuti a presmerovani nan mu tam ziadne fotky/prispevky neukaze - maximalne nejaku profilovu

akje
16. máj 2024

@autor daj link obce. Kludne posli do spravy, poviem ti, co zobrazilo mne 🙂 ale predpokladam, ze prelinkovanie je iba na www.facebook.com

martinkatinka
16. máj 2024

Daj link obce, skusime aj my kuknut.

januska12323
16. máj 2024

Niečo zlé nastavili a každému ukáže jeho profil, neboj sa teba nikto nestalkuje.

autor
16. máj 2024

@januska12323 Tak potom to nesplňa zmysel tej stránky. Logicky človek očakáva, že mu zobrazia fotografie obce. Namiesto toho ale uvidí svoj vlastný profil. Už rozumiem vdaka. Toho sa nebojím.

luckajozko21
16. máj 2024

aj ten programator je len clovek a mohol urobit chybu. Ak ta to tak hrozne trapi, tak im napis na obecny mail nech si to opravia ;)

autor
16. máj 2024

@luckajozko21 Len som chcel vedieť o čo presne ide.

luckajozko21
16. máj 2024

Jasne chapem. V tom kode sa dava 'odkaz/adresa' na nejaku facebookovu adresu (napr fotoalbum FB obce, kde su tie fotky). A niekto kto to programoval tam mozno dal len cast FB odkazu a teba to automaticky presmerovalo na tvoj profil. ...napr.

autor
16. máj 2024

@luckajozko21 vdaka za vysvetlenie