Poraďte nejaký dobrý horor

bazarik2021_
2. sep 2022

Poraďte nejaký dobrý horor 😈

pribinak
2. sep 2022

@bazarik2021_ večerné správy

vemi23
2. sep 2022

@pribinak to ste zabili 🤣🤣🤣 mate pravdu

liljana
2. sep 2022

Pozri si to, kde Fico ohlasil navrat do vlady a ze po zvoleni vytiahne Gaspara a jeho tim z väzenia, kde ich schopnosti driemu nevyuzite a urobi z neho ministra vnutra. Kocner bude riaditelom SIS. Hudek s Lexom v najlepsej forme. 🙂

amarilka26
2. sep 2022

Malasana street, V zajati demonov, sestra, Insidious, Host,

liloastitch
2. sep 2022

@pribinak to je skôr tragikomédia.

@bazarik2021_ my sme minule pozerali nejakú sirotu,to bolo fajn, ja osobne mám skôr duchariny rada ,ale tých dobrých je málo, už si na dobrý film tejto kategórie ani nespomínam tak dávno som žiaden nevidela.

yoxinka
2. sep 2022

Neznášam horory, ale milujem toto:
https://youtube.com/channel/UCD5iDdhsh6fta5piIv...
To je mega prča! A nájdeš tam isto aj inšpiráciu na dobrý horor. Skús kuk 😉

vemi23
2. sep 2022

@bazarik2021_ hory maju oci 1,2
Lights out
Predator - korisť
Tiché miesto 1,2

Pasca na zlodeja nieje to horor ale dobry film
Cloverfield
Neviditeľný
Nevesta na zabitie vyborna hororova komedia
Kliadba kviliacej ženy
Mníška 2
Pád do tmy 1,2
Zombieland 1 je aj 2ka ale onicom

Napisala som ich len pár som maniak do hororov 😁 ak by ste este nejake chceli ozvyte sa odporucam stranku bombuj.si

yoxinka
2. sep 2022

@vemi23
Poznáš Roasted, ktorý uvádzam vyššie? To by sa ti mohlo páčiť 🤪

petamich
2. sep 2022

pre mna aj filmy od Shyamalana (snad som to dobre napisala) - Village, Visit, Old, Split - skor take psycho-filmy s hororovymi prvkami a potom jasne the Conjuring vsetky filmy a este jeden co mi manzel pustil na prvej navsteve u neho, pre mna dost desivy Martyrs (neviem co mi tym chcel povedat) :D

vemi23
2. sep 2022

@yoxinka posles link?
😉 Ja som uz videla tolko hororov ze nazvy mi uz nič nehovoria 😁

petamich
2. sep 2022

@liloastitch mne sa ducharske najviac pacili Conjuring (V Zajati demonov po nasom tusim)

tanikka
2. sep 2022

mne sa páčil celkom film parožie ako nebol to nejak strašidelný film, ale proste príbeh mi tak nejak zapasoval. inak aj tie televízne noviny nie sú zlé, z nich mám zimomriavky každý deň

liloastitch
2. sep 2022

@petamich áno, tie boli najlepšie aké som videla.

yoxinka
2. sep 2022

@vemi23
To ale nie je link na horor. Ale keď ťa bavia horory, pozri si. Je to mega prča!
https://youtube.com/channel/UCD5iDdhsh6fta5piIv...

vemi23
2. sep 2022

@yoxinka skusim diks

dashenka426
2. sep 2022

@bazarik2021_ the ritual, Saw, chata v horách, lov, pach krvi 1-6, zbav nas zleho, hori maju oči, exorcista, Veronica, kocka, pád do tmy 1,2, Paranormal activity, halowen, IT a mnoho,mnoho ďalších 🙂

rainee
7. júl 2024

Kruh, Sedem, Zena v čiernom...

rainee
7. júl 2024

Sirotek, Megan, Gerardova hra ma este napadlo Je toho vela, ale len malo fakt dobrych.