Poraďte napínavý thriller

dajana40
26. júl 2020

Diik 😇

silviakup
26. júl 2020

mne sa pacil tent La cara oculta, alebo najvyssia ponuka

modrava
26. júl 2020

bird box

777januska777
26. júl 2020

Nový? starý? Mne sa z tých novších veľmi páčil Upgrade a so starších mám veľmi rada Telefónnu búdku, John Wick a 96 hodín.

angelinja
26. júl 2020

strasne vela som ich videla keby si viem spomenut son of the gun, zlozka 64, contratiempo

angelinja
26. júl 2020

telefonna budka a 96 hodin videl uz hadam aj skolkar...skustie co som napisala..nie su okukane a otvarala som usta...fakt super

777januska777
26. júl 2020

@angelinja tak nepýta sa aký chce pozerať či starší či novší. Ja napríklad osobne mám veľmi rada tieto staršie filmy a veľmi rada si ich pozriem aj viackrát. Lebo tieto novšie u mňa teda osobne moc veľa pozitívnych reakcií nevyvolavaju, lebo sú buď okukane alebo až priveľmi prekombinovane. A dúfam, že tie staršie filmy škôlkár ich ešte nevidel 😀 Ale dobre skúsim dať tým vašim typom šancu.

angelinja
26. júl 2020

tiez gone girl-ale to je uz celkom stare, ale je to dobre ak ste nevidela, 22 vystrelu tiez starsie uz, to contratiempo spanielske rok 2016,

wera22
26. júl 2020

Ja som pozerala Neviditeľný a páčil sa mi len bol este s titulkami

angelinja
26. júl 2020

netflix- toy boy- to je serial tusim ale zaujimave pekne prostredie spanielske tusim tiez, co je pre mna tazko akceptovatelne je ze v tychto novodobych serialoch sa uz ukazuje intimita medzi rovnakym pohlavim..otras.., este film loft tiez celkom ok thriller,

angelinja
26. júl 2020

@777januska777 no dajte tomu sancu :D to contratiempo je asi naj..podla mna z tych co som pisala.

dajana40
autor
26. júl 2020

@silviakup videla som

777januska777
26. júl 2020

@angelinja u mňa je to celkovo také blbé v dnešných seriáloch a filmoch. Mám pocit, že ľudia potrebujú silou mocou šokovať (aj intimita ako ste spomínali) a chýba tomu nejaký dobrý jednoduchý nápad. Čím viac niečo prekombinujú, tým je to akože lepšie. Na toto je u mňa najlepší príklad Hry o tróny (prvé série fajn, postupne už to kombinovali a kombinovali, že som to prestala pozerať), ale to je asi len môj osobný pohľad keďže ľudia to neskutočne žrali 😀

dajana40
autor
26. júl 2020

@silviakup videla som
@angelinja oki skusim diik
@angelinja contrantiempo sa mi velmi nepacil skor by som chcela klasicke thrilery o nevere alebo nieco co sa odohrava v dome ako napr film oni
@777januska777

angelinja
26. júl 2020

@dajana40 jja hm tak v dome je asinaj to oni...ostatne su uz ozaj oddychove somariny knock knock sa odohrava v dome ale to je take...

fajnova
26. júl 2020

@dajana40 body cam alebo bad samaritan

dajana40
autor
27. júl 2020

@fajnova idem pozriet diik

paulinka17
21. mar 2021

Careful what you wish for, Addicted