Poraďte jednoduchú komédiu

janapeterjana
3. okt 2022

Ahojte, poraďte nejakú komédiu. Ideálne s dĺžkou do 90 minút. Niečo jednoduché, aj doslova "hlúposť". Naposledy nás pobavili - Cez palubu, Blbec na večeru, Dom za všetky peniaze. Ďakujem krásne 🙂

martinmmartin
3. okt 2022

po anglicky alebo musi byt dabovane? kde to chces pozerat ? (netflix etc?)

heln
4. okt 2022

@janapeterjana drz hubu s gerardom depariem. je to volne dostupne na youtube.

petulda333
4. okt 2022

Vysehrad, taka blbost,ale zasmiala som sa

aculy
4. okt 2022

@janapeterjana
Machr na 30 dnů- zasmiala som sa dosť

aculy
4. okt 2022

@janapeterjana alebo ešte film Skrat to, zlato 👍🏻

nadazdi
4. okt 2022

Ja milujem Borat 2, už som ho videla asi 20x, stále nechápem ako takú kktinu mohli natocit a vždy sa dávam do pozície ľudí vo filme, ktorí o tom vlastne nevedeli, že je to hrane 🤣 milujem tento tupý humor, aj jednotka bola fajn, aj Diktátora si hocikedy pozriem keď mi je plano

h2
4. okt 2022

@nadazdi Grimsby brothers si videla? 😂😂😂

nadazdi
4. okt 2022

@h2 hej 😂😂😂 ale úplne náhodne na markize keď to dávali, myslela som si, že tieto filmy do televízie nepatria 🤣

janapeterjana
autor
4. okt 2022

@nadazdi ja tieto filmy tiež zbožňujem 😀

asfodelka
4. okt 2022

https://www.csfd.sk/film/877827-le-sens-de-la-f...
Odporucam Rodinu si nevyberies.. take bludy tam robili ze cloveka ani nenapadne. A velmi neokukany namet.

nadazdi
4. okt 2022

@janapeterjana ale inak z normálnych komédii ľúbim Slečnu zamilovanu 😁

janapeterjana
autor
4. okt 2022

@janapeterjana baby, doslova čím väčšia blbosť, tým lepšie

1mina
4. okt 2022

mna naposledy pobavila taka jednoducha The wrong Missy, Holmes a Watson parodia ak mate radi tento styl, super su aj Ocko je doma 1 a 2 .... a pripnem sa tiez mam rada take filmy 🙂

brona235
4. okt 2022

@janapeterjana hot rod. Alebo to mozes najst ako pirat silnic. To je asi najstupidnejsia komedia aku som kedy videla, ale viem to pozerat dookola...🤣

h2
4. okt 2022

@janapeterjana No najväčšie blbosti, čo som kedy videla, čo sa komédií týka, sú tie s Leslie Nielsenom. A potom ešte Horúce strely. Ale to si už určite videla.

tamvtme
4. okt 2022

Podfukarky, Senior Year - ak mas rada Rebel Wilson,

kikiballa
4. okt 2022

@janapeterjana skús francúzske komédie. Napr. Dovolenka na plný plyn, Aliby na mieru, Bláznivá dovolenka v Thajsku, Prázdniny All exclusive, Griswoldovci bláznivá dovolenka ..

nikha2809
4. okt 2022

Spanish movie, Mládeži neprístupné, 21 Jump street

nelca84
4. okt 2022

Ružový panter 😂

saxana000
4. okt 2022

Ako porodit a nezblaznit sa
Kokosy na snehu

janapeterjana
autor
4. okt 2022

Inak, možno niekoho inšpirujem aj ja, za najväčšiu kravinu považujem film Rŕŕŕŕ. Je to o dvoch primitívnych kmeňoch, ktoré bojujú o šampón, lebo jeden kmeň ho má a druhý nie :-*

777januska777
4. okt 2022

@janapeterjana môj otec šialenec s Adamom Sandlerom.