Poraďte horor na štýl zombie

damiana1992
1. jún 2021

Hľadám nejaký nechutný horor na štýl zombie, alebo čohokoľvek kde je krv 😀 už som trosku rozbehnutá, ale už si nemám čo pozrieť. Alebo poprípade kľudne iný horor, ale s dobrým dejom..

kitycat
1. jún 2021

Triller Eden lake / Jazero smrti.. Nikdy viac

aurorastone
1. jún 2021

Pre mňa sú všetky saw nechutne aj kocka... Ale to je stara klasika teda 🤣

jaskolka
1. jún 2021

@kitycat fuj🤢to bol masaker

nttnnt
1. jún 2021

krv?? pach krve, hory maju oci :D obe serie maju niekolco casti o nechutnosti nebude nudza celu noc :D

aurorastone
1. jún 2021

@jaskolka plus ja som si pustila aj srbsky film no ale opticky som videla asi 10% aj to bolo veľa, zvyšok som nepozerala alebo zakrývala oči, a aj vypínala zvuk... Fuj vždy keď si na to spomeniem tak mi ostane zle fyzicky aj psychicky
... aj ludska stonozka je humus....

damiana1992
autor
1. jún 2021

Všetky spomenuté som videla, no ani jeden ma neoslovil nejak moc , ale ľudská stonozka mala niečo do seba,ten dej, to cele odohrávanie, ta beznádej 😀😀 ale na mňa ostatné sú veľmi slabé 😀nič. No, skúsila som 😀

aurorastone
1. jún 2021

@damiana1992 žena tak ty si veľmi náročná 🤣🙈 ale zase ja veľmi horory nepozerám takže len to co som videla som spomenula 😁

brigelka
1. jún 2021

@damiana1992 Sirotinec, Potomok, Kľúč... nie sú to krvaky ale také psycho

janba
1. jún 2021

Ja take velmi nemusim, ale minule som videla Tiché miesto, bolo to dobre.
Ale pre teba to bude asi slaby odvar 😃

judar
1. jún 2021

Ľudská stonožka 🤣

katpox
1. jún 2021

@damiana1992 pre mna boli fajn napr. Carodejnica z Blairwich, Paranormal activity1 ostatne casti nuda, Siesty zmysel, Kruh, Hory maju oci, Silenght hill, Boy, Ocista, Oni, Ti druhi, Madhouse

amarilka26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radkamatisova
1. jún 2021

@damiana1992 Hell fest, Svetová válka Z, Sinister,Insidious- 1,2,3, To, Zhasni a zomrieš, Hlasy,Chata v horách, Halloween, Veronika, Potomek, Malasaňa 32,Noční smena, Chata, Sestra, My, Winchester, Morgan, Stáhni a zemreš, Patient zero 🙂

kitycat
1. jún 2021

@jaskolka presne vzdy ma strasie ked si spomeniem

damiana1992
autor
1. jún 2021

@radkamatisova ďakujeem, týchto mi väčšina nič nehovorí ❤️

radkamatisova
2. jún 2021

@damiana1992 nie je za čo ☺️

3petka
2. jún 2021

@damiana1992 zombieland 1-2 je celkom pohoda je to taký horor-komédia ale miestami brutal scény.