Poraďte dobrý film

lenik223
31. jan 2022

Ahojte, prosím poraďte nejaký dobrý, oddychový film na večer, niečo pri čom si oddýchnem a zrelaxujem 😀 buď komédia, akčný, animovaný...niečo, čo sa vám v poslednej dobe páčilo ☺️

es2021
31. jan 2022

@lenik223 za mna urcite Kopačky :D milujem ten film

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhgara
31. jan 2022

vies co napriklad mne sa paci Okamih zlomu, aj ked to ma dej aky ma, je to pre mna taka oddychovka 🙂

emm_i
31. jan 2022

Komédie: How to be single, Nie je z teba až tak paf, alebo nádherný je film Jeden deň ❤️ alebo ešte taká oddychovka, aj keď je to smrncnute s erotikou, je Láska a iné závislosti (s Anne Hathaway)

mihulam
31. jan 2022

Muzi v nadeji, Chlap na striedacku, Zeny v pokuseni. CZ filmy komedie

lenik223
autor
31. jan 2022

Ďakujem vám 😊😊

fiffinkaa
31. jan 2022

Pod toscanskym slnkom
Nedotknuteľní
Láska nebeská
Skús ma rozosmiať
Jack a Kill
Denník Brigit Johns
Posledné prázdniny
Neserte nám pestunku

nikola5405
31. jan 2022
Používateľ nikola5405 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nikola5405.

Ahoj, pokiaľ hľadáš komédiu, pozri sem: https://vyberomat.sk/najlepsie-komedie/ 🙂

yzomandias
28. feb 2023

Ahoj, hľadám film. Nepamätám si z neho vela. Viem,ze islo o drzanie rikojemnikov pravdepodobne v nejakom laboratoriu.Islo o nejake dievca viem ,ze bolo dceru policajtky/detektivky. A chlap bol maly mohol mat do 10 rokov bol znamy jednemu policajtovi.Viem ,ze mu nakonci povedal ten policajt ,ze mu moze hocokedy zavolat a dal mu svoje cislo. Dcera sa opytala po tom co sa vratila a objala so svojou matkou preco ju stale chrani na co jej odpovedala ,,ze jej mama a bude to robit vzdy. Nevie nahodou niekto co to mohlo by za film?

yzomandias
28. feb 2023

@yzomandias Alebo ma este zaujimaju tale filmy kde napriklad unesu dieta alebo pokojne aj s matkou a potom sa matka snazi nejako najst ochranit svoje dieta mnohokrat je ta matka prave policajt alebo detektiv