Poradíte dobrý seriál?

eee30
8. mar 2023

Hľadám seriál s inteligentným humorom, aj na zamyslenie sa, so slnkom, teplom, energiou, pre ženskú po 40-ke. Nech dáko ešte vydržím túto zimu. HBO, Netflix, Disney. Poradíte?

janai1
8. mar 2023

@eee30 nie je to ani na jednom z toho čo píšeš 😅 ale na zamyslenie určite Severance

danalop
8. mar 2023

Mňa veľmi bavila Valeria. Je to španielsky seriál, aj keď na zamyslenie to úplne nie je 😂 Proste taká oddychovka plná slnka, humoru a sexu takisto :D Pri tom som úplne vedela vypnúť.

gejb
8. mar 2023

@eee30 Bad sisters ❤️ spĺňa všetky kritériá

yvanielka
8. mar 2023

Nespĺňa asi všetky požiadavky ale odporúčam White Lotus, hlavne 2. séria 🙂

moonlight1210
8. mar 2023

The Kominski method. Teoreticky splna vsetky poziadavky. Je to LA, Hollywood, vtipne sarkasticke i laskave prekaracky sa ludi, co sa dobre poznaju, plus sem-tam zivotne poucenie pre hlavnych hrdinov (na zamyslenie pre divaka).

shee11
8. mar 2023

Podla skut. udalosti Candy: smrť v Texase s Jessica Biel https://www.csfd.sk/film/1157306-candy-smrt-v-t...
👍
Tiež výborný Alaska Daily. Obe na Disney+

tarvika
8. mar 2023

hotel Portofino.

anna_maria1
8. mar 2023

@danalop Jej, toto som aj ja pozerala, bol super, tiez sa mi to pacilo🙂 Normalne ma mrzi, ze uz pravdepodobne ani nebude dalsia seria. Alebo bude? Nevies? Nemas dake informacie? Nezachytila som vobec :D

jana_eyre_2
8. mar 2023

Ja keď sa chcem zasmiať, pustim si "modern family".. je tam aj teplo 😅

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adik64
8. mar 2023

Virgin River na Netflixe, veľmi pohodový seriál a nádherná príroda.

zlomika
8. mar 2023

ja mam pocit, ze som uz na netflixe videla vsetko take aktualne, co stoji za to pozerat :D vsade sice pchaju lgbti (nemam nic proti), ale ked uz to vidim aj v takych serialoch, kde by som to cakala najmenej, tak akoze nechapacky celkom :D

azzflo
8. mar 2023

After Life splna vsetko 🙂 a The Office sice s primitivnym humorom, ale dokonala oddychovka

sisulia
8. mar 2023

@zlomika Vsak je tam toho tolko, ze to nemas sancu pozriet ani za tri zivoty :D Neustale tam nieco pribuda. Za mna najlepsia sluzba, ja uz ani nepotrebujem kablovku.

alexka89
8. mar 2023

Však také na netflixe čo sa da pozrieť je ty,krv a voda,sex/život,stratená v bielom šume,hriešna túžba,tekuté piesky,lockwood a spol.,dievča a astronaut,priateľka smrti,zaklínač,...nie je to všetko o slnku humore a teplé ale dá sa pritom zrelaxovať.a myslím že si to pozrie aj žena po 40ke ako si ty.

julish
8. mar 2023

@yvanielka prvá séria sa ti páčila menej? Haluz

yvanielka
8. mar 2023

@julish áno, mňa viac zaujala druhá séria
Ale z prvej som si obľúbila Armonda 😬😀

eee30
autor
11. mar 2023

@yvanielka áno 🙂 videla som, bolo to vyborne... hadam bude aj 3. seria

danalop
16. mar 2023

No tam je toho skutočne veľa, to všetko nepozrieš ani keby čo bolo :D Úplne najviac zbožňujem, keď si poviem, že teraz si dám pauzu od pozerania seriálov, pre zmenu vezmem do ruky knihu, ale potom mi niekto odporučí seriál, ktorý si "musím pozrieť" :D a je to v ťahu, trávim pri tom každú voľnú chvíľu. :D