Pomoc s FB

13. dec 2021

Caute, vy ste tu niektori technicky zdatni, potrebujem poradit s jednou vecou na FB.
Bola som v skupine, z ktorej som sama odisla. V zazname o cinnosti som isla na "Aktivita pocas clenstva v skupinach" a dala som to vymazat a odstranilo mi len aktivitu v skupine. Tam som ziadnu nemala, len som si odsledovala, co ma zaujimalo. Ale neda sa mi odstranit to samotne info, ze uz nie som clenom tej skupiny. Poradite mi prosim, ako to dostat prec? Mam na to dovod a dost mi na tom zalezi. Dakovala za rady.

diaszoky
15. dec 2021

V kolonke vlavo clen he sipka klikni na nu a daj odist zo skupiny a zrusit skedovanie inak ked to uz nejde tak neviem

autor
15. dec 2021

Ja uz v tej skupine nie som, viem z nej odist aj zrusit sledovanie, ale potrebujem, aby mi to zmizlo aj zo zaznamu o cinnosti. A neviem, ako to dostat odtial prec. Prikladam screen, nech je jasne o com hovorim.

diaszoky
15. dec 2021

Isto ste nikdy nic nekomentovali popripade nelajkli? Lebo mi pride, ze vtedy ak predsa ste niako prispeli to bude stale figurovat..

autor
15. dec 2021

Nie, naozaj nic, bola som tam len smirovat 🙈
A ked dam vpravo tie 3 bodky, tak mi napise, ze sa odstranila aktivita v skupine, ale toto ostava stale visiet.

diaszoky
15. dec 2021

Ano chapem este sa opytam kedy ste z tej skupiny odisli??

autor
15. dec 2021

12.12.2021, cize pred par dnami

diaszoky
15. dec 2021

No mne to pise tiez ako som idisla zo skupiny jednej. Ak ste klikli ze chcete to zrusit pytalo od vas heslo?

diaszoky
15. dec 2021

Vymazala som klikla som tie bodky pise ze odstranit aktivitu uz nepametam cisom tam prispievala pyta heslo dala som a zmizlo to takze skuste

autor
15. dec 2021

@diaszoky Ano, pytalo, zadala som heslo, tiez mi to zmizlo, vysla som zo zaznamu o cinnosti v skupine a ked sa tam vratim nazad, je to tam zase ☹ Uz som zufala ☹

diaszoky
15. dec 2021

Idem sa vratit pockajte xi mi to zas ukaze

diaszoky
15. dec 2021

Nuz… aj mne to ukazuje ale pise ze vasa aktivita sa odtaranuje tzn ze nieje ostranena este podl mna to trva dak cas

autor
15. dec 2021

Toto aj mne vzdy napise, ze vasa aktivita sa odstranuje, ale u mna nema aka, tak nerozumiem tomu, preco sa to neda vymazat. Alebo da, ale je na to nejaky figel a ten potrebujem zistit

diaszoky
15. dec 2021

Aha opytam sa este svagra on vie take veci ky. Adam vediet.inac mimo temu ten fb je riadny spekulant . Mamke som resetovala tablet tzn ze wsetko sa vymazalo viber fb vsetko! Musela si dat novy fb no pri oisani mena jej naskocilo jej stare meno a apise ze ste to vy?? Aja ze ano a pytalo overenie cez sms. Ukazalo sa mamkine tc sms dosnes nedosla ani opakovane tak ci tak teda ma novy fb a nikdy by sa k staremu nevratila aj napriek tomu, ze mala dvojstupnove overenie

diaszoky
15. dec 2021

Svagor mi napisal ze chodte do nastavenia vyberte skupiny a kliknite na upozornenie v ramci aplikacie. Atam nastavit

autor
15. dec 2021

A co tam mam presne nastavit?

diaszoky
15. dec 2021

Skuste stlacit vypnutea vyonut ak nepomoze zablokovat skupinu

autor
15. dec 2021

Ked tu skupinu zablokujem, zase mi ostane visiet v blokovanych, to nie je riesenie, ja ju potrebujem dat uplne prec z mojho uctu

diaszoky
15. dec 2021
diaszoky
15. dec 2021

Aha tak potom neviem to uz nechapem asi to fb archivuje ore daky pripad na inych forach ste neskusali?

diaszoky
15. dec 2021

Napadlo mi ci to nema aj ta skupina dako poistene

autor
15. dec 2021

Tak to neviem...

diaszoky
15. dec 2021

Tak to ma mrzi, ze som nepomohla inac len taky tip vela informatikov je na fore birdz tam su skupin fb, tel filmy atd atd a mne tam s takymi vecami pomohli tak skuste

autor
15. dec 2021

To som nevedela. dakujem pozriem sa tam 🙂

diaszoky
15. dec 2021

Za malo

diaszoky
17. dec 2021

Dobry vecer tak ako poradil vam niekto??