Podvodníčka na Facebooku

17. aug 2024

Dobrý deň, zrejme som na fb natrafila na podvodníčku. Neprišla som síce o veľkú sumu, ale riešili by ste to nejako ? Nahlásiť niekam ? Mám len číslo účtu a kontakt na jej fb
.

egonsk
17. aug 2024

mozes nahlasit na policiu 😉 ... vykonaju stotoznenie a ty ziskas dobry pocit, ze jednej si nacas mozno klepla po prstoch.

jaond19
17. aug 2024

Na fb su skupiny, kde sa podla c.u daju vyhladat dalsie prispievky ak je dotycná aktivna zlodejka a velakrat sa tam ludia spájajú na hromadné podanie na polícii. To je jedine co mozes asi spravit. Ked ti budú radit ze ved za poplatok sa da ist do banky a pytat platbu naspat, za mna su to vyhodene peniaze. Pretoze dotycnu len vyzvú a tym to koncí. Ona to moze odignorovat

maca1984
17. aug 2024

Skús pozrieť tu, či ju tam nenájdeš https://www.facebook.com/groups/682630679559370

lucia13022023
17. aug 2024

Určite dat jej meno ale hlavne číslo účtu do skupín o podvodoch na Fb. Meno si môže meniť a vytvárať nový profil, ale číslo účtu sa nemeni. Takto pomôžeš ostatným aby sa nenechali oklamať

suzy2508
17. aug 2024

Ak budeš vedieť na 100% meno, tak dôkaz o podvode by som dala do každej skupiny podvodníkov na Fb + dala trestné oznámenie. Plus by som ju ešte roznosila na kopytách v každej mestskej skupine v jej okolí, nech vedia aj ostatní.