Platba v eshope

kajulqa47
24. apr 2022

Objednávate radšej na dobierku alebo platíte rovno kartou?
Zaujíma ma taktiež či používate aj platbu PayPal 🙂
Rozmýšľam o otvorení eshopu a zisťujem čo ľuďom vyhovuje viac. Ďakujem vám za odpovede 💜💜💜

lenuska9999
24. apr 2022

@kajulqa47 ak je to overený obchod zaplatím radšej kartou. Ak objednávam odniekiaľ prvý krát, tak radšej využijem dobierku. Ale nie v každom obchode sa to dá. PayPal nepoužívam

biankaaaa
24. apr 2022

Na overených stránkach platím rovno kartou. Ak objednávam väčšiu zásielku z menej známeho eshopu, tak na dobierku

dennynkoo13
24. apr 2022

Paypal nepoužívam ale napr. Z eshopu čo objednávam psom granule platím každý mesiac online. Ak z niekade objednávam malo väčšinou na dobierku. Záleží aj od toho koľko sa priplaca za dobierku.

zuzubb007
24. apr 2022

Jednoznacne vsade platim kartou, je to jednoduchsie pre mna a urcite aj pre kuriera atd.

mishka81
24. apr 2022

Ja zas všetko kde je taká možnosť platím cez paypal. Dokonca pri eshopoch ako About you, Zalando je vratenie peňazí cez paypal za 5 dni a nie 14 ako pri ostatných platbách.

jazula
24. apr 2022

Ja všade platím kartou, na dobierku som objednavala asi len raz, aj to preto, lebo bol na vyber bankový prevod alebo dobierka a dobierka bola rýchlejšia… PayPal nemám

kajulqa47
autor
24. apr 2022

Ďakujem vám takže niekomu to vyhovuje tak a inému zase naopak 🙂 chcem riešiť platbu kartou a PayPal len sa bojím že to ľudí odradí ak nebude možnosť dobierky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
24. apr 2022

ja platim vzdy kartou, ked eshop taku moznost nema, tak tam ani nenakupim, dobierku vobec nevyuzivam, lebo nakupujem len na znamych strankach, a podvodne viem rozoznat

nelca84
24. apr 2022

@kajulqa47 ja nakupujem len z oberenych shopov, vzdy platim kartou, neznasam drzat u seba hotovost.

petamich
24. apr 2022

@kajulqa47 dobierku vyuzivam malo, ked je to overeny obchodnik, tak platim kartou ak nie alebo platim prvykrat u daneho obchodnika platim cez Paypal a ak sa da preferujem ApplePay (kedze sa mi nechce postavit a ist po kartu 😂)

janai1
24. apr 2022

Na 99% kartou (najideálnejšie sporopay), len keď je to nejaká stránka na ktorú neviem nájsť recenzie dávam dobierku
Najlepšia možnosť doručenia je zasielkovňa 😀

kajulqa47
autor
24. apr 2022

Ďakujem vám všetkým 🙂

liz_lemon
24. apr 2022

@janai1 sporopay a platba kartou su 2 odlisne veci, sporopay je prevod, nie platba kartou

janai1
24. apr 2022

@liz_lemon je to rovnako rýchle ako platba kartou a nemusím mať kartu pri sebe... Prevod trvá aj 2 dni

karelova
24. apr 2022

@kajulqa47 je absolútne jedno, co ti napíšu ľudia, ze preferujú. Za mna dobrý eshop ma mať možnosť výberu platby kartou aj dobierku (aj za ceny vyssieho poplatku). Co neznasam uz len z princípu, ked nemam možnosť voľby.

3009
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liz_lemon
24. apr 2022

@janai1 ale platba kartou ti poskytuje vyhody oproti prevodu, tu nejde o rychlost, ale o to, ze napr. v pripade nedorucenia tovaru, alebo ak tovar vratis a obchodnik ti peniaze nevrati, alebo pri duplicitnej platbe, alebo tovar nie je taky, aky ma byt a obchodnik to nechce riesit, tak mas moznost sa obratit na banku a reklamovat to, a banka ti to vybavi, tieto vyhody ti poskytne banka len pri platbe kartou a s za rozhodne nizsi poplatok, s takmer 100% uspechom, co pri prevode je znacne neiste

janai1
24. apr 2022

@liz_lemon mne sú tieto tvoje dôvody srdečne jedno 😁 viem v akých eshopoch platím a stále budem radšej používať sporopay ako vypisovať údaje z karty
A navyše otázka bola ako najradšej platíme...