Pediatrička Denjas na Instagrame

25. aug 2023

Sledujete niekto tuto pani doktorku? Nemala byt nahodou tehotna? Ze nevidno brusko ked da nejaku fotku… ciˇˇ

klip0
25. aug 2023

Veru aj ja si pamätám že písala o súrodencovi, aj som zabudla. Ale žiadne fotky tomu nenasvedčujú a tuším to písala aj dosť dávno ci ? Možno to nedopadlo dobre a nechce to rozpitvavat na ig

hruska91
25. aug 2023

Áno aj ja registrujem…. 🤔🤔🤔 alebo už porodila?

autor
25. aug 2023

@hruska91 neporodila urcite, teraz by mohla byt tak okolo 6 mes .. asi to nedopadlo dobre

becyn97
25. aug 2023

tiez som o tom rozmyslala…vsak som tu fotku videla kde povedala ze je tehotna…a zrazu ziadne brucho😳
mozno to nedopadlo dobre😔

nelca0510
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca0510
26. aug 2023

Áno,bola tehotná,ale všetko zmazala a nehovori o tom. Je to jej vec,nie vždy sa tehotenstvo podarí dokonca aj u takýchto známejších ľudí. Od septembra ide do práce. Len veľká škoda,že tu už nemá.poradnu,mala dobre odpovede.

hruska91
26. aug 2023

@nelca0510 ak je to tak tak to ma veľmi mrzí :/ ja som myslela, ze porodila a nechce dieťa zverejňovať. Muselo to byt vo vyššom týždni, keď to už verejne zdieľala.

nelca0510
26. aug 2023

@hruska91 nie,ona už bola vo vysokom štádiu,neviem či sme nemali na rovnako porodit a zrazu prestala fotky pridávať. Má to veľmi mrzelo,nakoľko vyzerá,že je stvorená pre úlohu matky :( ale aj takéto veci sa dejú :(

matkahelka
26. aug 2023

o babo prisla, raz davala prispevky, ze neplanovane dlhodobo maleho strazi jej sestra, ze jej za to velmi dakuje.podla mna mala missed abort a bola v tom case po zakroku a zotavovala sa.

jane1987
26. aug 2023

Zas ma tu zvalcujete, ale ked niekto vymaze prispevky ohladom toho, zjavne to nechce rozoberat, je to bolestive a za chvilu najde o tom temu na MK.... Asi mu to dost rozjatri rany.... Slovo empatia tu fakt uz asi nikomu nic nehovori....

matkahelka
26. aug 2023

@jane1987 nikto tu nic zle nenapisal. a ked je niekto "znamy", tak musi ratat s tym, ze sa o nom hovori a pise. co mimochodom aj ona neraz priznala, ze si musi zvykat na to, ze sa jej ludia prihovoria alebo na nu zazeraju.
a to pisem ako zena, ktora ma za sebou nie jeden potrat.

jane1987
26. aug 2023

@matkahelka a tak zakonito treba do toho ,,sturat"? Neviem, asi tak nebazim po takychto informaciach, za co som sama sebe vdacna, lebo fakt by ma nenapadlo verejne pisat o cudzom nestasti. A dalej to uz ani nemam chut rozoberat. Pekny den

matkahelka
26. aug 2023

@jane1987 ake sturat? autorka sa normalne opytala. fakt na tom nevidim nic zle. to, ze teba to nezaujima, je v poriadku. kazdeho zaujima nieco ine. ked sa tu nedavno niekto pytal, ci je milan bez mapy gay (co aj sam nepriamo priznal), tiez tu boli komenty ako ten tvoj. lebo nech sa kazdy stara sam o seba. ludia, kt.su "znami" idu s kozou na trh a musia ratat (a aj rataju) s tym, ze sa o nic pise a hovori. nie je na tom nic zle, utocne. otazka- odpoved. ako v tomto pripade.

skeblicka77
26. aug 2023

@matkahelka to fakt ideš porovnávať či je niekto gay a stratu dieťaťa 😳

matkahelka
26. aug 2023

@skeblicka77 v 2roc.ZS sa uci citanie s porozumenim, chybala si vtedy?

skeblicka77
26. aug 2023
taktotedanie
27. aug 2023

@matkahelka nepriamo? Ved v jednom rozhovore rovno povedal ze je na pride pochode s mamou a svojim priatelom

drahomirrra
27. aug 2023

Ja som si to tiez vsimla. Neskor vsetko zmazala, evidentne o babatko prisla. Mrzi ma to. Snad sa im postasti 🙂

liv1
27. aug 2023

Zaujimave, ze ty sa tu tuto hlupu otazku pytas anonymne, ale ides tu riesit nieco tak chulostive ako prist o dieta. Nemate stipku empatie niektore. Otras! Co to tu nedas pod svojim menom? K ucte k akejkolvek zene v takejto situacii poziadaj admina o zmazanie diskusie. Nech to nemusime nahlasovat.

autor
27. aug 2023

Po prve : pytal som sa ci som zazrel na ig ju ze je alebo som si to pomylil s niekym inym kedze sledujem vela ludi
Po druhe: nesprtam, neriesim, neriesim, len zvedavost,
Po tretie: je to osoba na verejnosti, s tym musi clovek pocitat, ze sa o nom hovori