Ozonee - skúsenosti

andreaak05
12. nov 2021

Ahojte, chcela som objednavat zo stranky ozonee, ale maju hrozne zle recenzie. Neviete, kde by som mohla najst take veci, ktore predavaju v ozonee? Aka je to znacka oblecenia? Dakujem 🙂

sabina_00
12. nov 2021

My máme dobre skúsenosti. Objednávam odtiaľ mužovi bundy a sebe tepláky a vždy všetko prišlo rýchlo a aj kvalitné

andreaak05
autor
12. nov 2021

@sabina_00 vies co, nasla som tolko zlych recenzii, ze riskovat to urcite nebudem. Ja by som praveze odtial objednala aj 20 veci, ale nerisknem to. Nebojim sa ani tak strasne toho, ze by neboli pekne tie veci, ale zevraj je s nimi hrozna komunikacia a problem pri reklamacii a vrateni penazi. A vies mi povedat, aka znacka je napisana na stitku veci?

veronika65
12. nov 2021

Tiež som bola spokojná 😀... Ja som síce objednávala len raz, ale sestra už viackrát sebe aj mame a boli stále spokojné obe 😀

andreaak05
autor
12. nov 2021

Ani tak nehladam recenzie, ci ste spokojne alebo nie, lebo som v podstate rozhodnuta, ze odtial neobjednam, len chcem najst nejaky eshop, kde predavaju tuto znacku oblecenia, popripade nazov tej znacky. Kazdopadne dakujem za odpovede aj tak 🙂

joja101
12. nov 2021

Vieš , že aj ja som si koľko krát z tade chcela niečo objednať, no zakaždým som si to nejak premyslela len kvôli strachu, čo mi príde, keď majú v podstate dosť nízke ceny

andreaak05
autor
12. nov 2021

@joja101 akoze ja si objednavam aj z ali veci za par supiek niektore a som velmi spokojna, takze ja sa ani tak nebojim kvality, ako skor velkosti a vela ludi napr pisalo, ze derave, flakate im dosli veci. Ja som tam praveze chcela priatelovi objednat, strasne vela veci sa mi tam lubilo, ale neobjednam. Len kde najst taky obchod (len spolahlivejsi), kde maju rovnake veci?

sany551
25. feb 2022

@andreaak05 dnes som niečo objednala, dúfam, že ti bude v poriadku 😱 ... No mala som skôr recenzie prečítať

mada421
26. sep 2022

@sany551 objednala som si odtiaľ bundu na dobierku, prišla do par dni a som s nou spokojná