Overený eshop so zdravotníckym oblečením

23. jún 2021

Ahojte,
o mesiac nastupujem do nemocnice na prax a potrebovala by som si zohnať oblečenie. Neviete mi poradiť nejaký overený eshop, ktorý nie je príliš drahý? Zatiaľ som našla len také, kde nohavice stáli cca 30€, blúzky 20-30€, čo mi príde celkom dosť, keďže budem potrebovať aj viac ks.😓
Ďakujem za tipy.😊

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
23. jún 2021

Vies....pokial kupis zly material,2-3,x vyperies a osyanu zmolky,ci inak sa znehodnoti....velmi neusetris.

janinah
23. jún 2021

aku velkosť potrebuješ?sestra či medik?

aurorastone
23. jún 2021

Ja som mamine objednávala z perličky ale teda ceny sú tam asi také ako píšeš, ale mamina si nevie vynachváliť, a btw erarne nechceš ci nemocnica neposkytuje?

autor
23. jún 2021

@viestta @merlinja ďakujem vam.🙂

@terezka1947 Tak zasa nehladam uplne najlacnejsie a nekvalitne, ale ked si vezmem do uvahy, ze mi bude treba viac ks, tak je to dost celkom.🤦🏼‍♀️

@janinah S/M, medik.

@aurorastone ďakujem🙂, nemocnica neposkytuje. O Perlicke som pocula.. a ako vidim, tak asi budem musiet siahnut do vrecka, tak snad to aspon bude stat za to.

janinah
23. jún 2021

zas ono sa to nepreháňa,kúp si biele tričko nemusí byť zdravotnícke a biele nohavice...

zenazaba
23. jún 2021

Na fb Meme zdravotnicke oblecenie.

zenazaba
23. jún 2021

Inak, ja som si este ako medik kupovala biele gate v teily weil a k tomu obyc biele tricko.

autor
23. jún 2021

@zenazaba dakujem pekne.🙂

lalenka33
23. jún 2021

Aj v Lidli zvyknú mať oblečenie pre zdravotníkov, ale len ked je v letáku, nie stále.Ja som v lekárni nosila akékoľvek biele gate, nie len zdravotnícke.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobcek1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz