Oblečenie z George - skúsenosti

emily2207
17. mar 2021

Chcela by som objednať pár detských vecičiek z George no je to anglicka stránka s ktorou nemám skúsenosti hlavne čo sa týka doby doručenia a tiež kvality oblečenia preto by som poprosila o Vaše radi ďakujem 😊

oslo1
17. mar 2021

Je to bezny supermarket, ako tesco. Kvalita a cena ok. Je to z Asda.

nerya
17. mar 2021

Kvalita je v pohode 😉 lepšie ako primark, ja nakupujem buď tam alebo HM už od narodenia malého a spokojnosť 😉

emily2207
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emily2207
autor
17. mar 2021

@nerya
Ďakujem za odpoveď a ak sa môžem ešte opýtať objednavate priamo z oficiálnej stránky alebo z inakade?

ivanizna
18. mar 2021

Tiež mám niekoľko vecí z George, z ich Asda oficiálnej stránky, som veľmi spokojná, tiež dosť kupujem z Tesco, to som sa smiala, že je náš malý ako z ich reklamy 😀 Kvalita celkom okej, na bežné a dočasné nosenie ideálne. Určite odporúčam, kúpila som v Asde teplunkú zimušnú bundu, a aj baby vaky, všetky veci sú vynikajúce s veľmi pekným dizajnom

zuba1987
18. mar 2021

@emily2207 Ja mam svetrik ten bol ok ale body smrdeli jak od cinana, takym stiplavym plastom, to by som dietatu neobliekla.

andreatytler
18. mar 2021

@emily2207 Mne sa George velmi paci. Kvalitou porovnatelne s drahsimi znackami (hlavne pre male deti, ktore veci nestihnu znicit, lebo su im za par mesiacov male) a tiez dizajn sa mi velmi paci... jednoduchy, klasicky a milucky... nema rada tie moderne vzory ktore clovek vidi na drahych znackach.

nerya
18. mar 2021

@emily2207 áno ale aj priamo v Asde, žijem totiž v UK, preto som sa vyjadrila len ku kvalite 😳 neviem totiž ako je s doručovaním na Slovensko