Objednávka z bonky.sk

meriene
17. sep 2022

ahojte
prosim vas dajte mi radu ako postupovat pri reklamacii , ked som objednavala zo stranky BONKY.SK ... prisiel mi totalny smejd, ja som nevedela, ze toto je naprd stranka, kt objednava z Ciny.. prisiel mi maly odstavovac , kt nefunguje a zaplatila som zat 25 eur ... Uz ked som cakala na tovar vyse mesiaca som si uvedomila, ze toto bude o nicom stranka , chcel som vratit peniaze, ale furt mi odpisovali, ze aby som si sledovala balik, ze uz je na ceste atd .. No a nakoniec mi prisiel nejaky cinsky smejd , kt vobec nefunguje ... Vratili vam peniaze z tej stranky ci ako mam postupovat ?
dakujem

evica17
17. sep 2022

@meriene no neviem či vrátia, na túto stránku nie sú dobré ohlasy. Nabudúce si radšej over stránky, lebo čo som j hladala dačo,tak je veľa stránok kde toto robia,že objednávajú z Aliexpress za smiešne sumy ,ktoré si navyšujú. Napr suprissimo,1Ashop a ine

jarmila2010
17. sep 2022

skus popozerat podobne diskusie,kt su tu...

tosomja
17. sep 2022

Tuším aj v obch.podmienkach máš napísané, že reklamovať máš u dodávateľa, nie sprostredkovateľa. Bonky, frugoo, atď...všetky tie stránky sú len Čína, o dosť predražené. A bez nároku na reklamáciu. To nevyriešiš, nemáš u koho. 🙄

july0
17. sep 2022

Objednavaju z aliexpresu a na stranke to predavaju dva krat drahsie

greta2017
17. sep 2022

@vitez tu mas odpoved😁 na tvoju otazku ohladom BONKY stranky

laska86
17. sep 2022

Tam nepochodis pri reklamacii..to su odrbavaci..bud rada ze ti vobec nieco poslali..niekomu nepride nic..mne a mame doslo ale vsetko bolo male😆a cakali sme skoro 2mesiace...odvtedy som povedala ze najprv budem citat recenzie alebo neobjednavat radsej cez net...