Objednávate z Amazon.de?

18. nov 2023

Dobré ránko. Objednávate odtiaľ prosím? Prelúskala som celý internet a len tam som našla strieborné náušnice vo vzore a so zapínaním ako potrebujem. Cena priaznivá, poštovné tiež, dokonca dodanie už budúci týždeň. Len sa bojím kvality, a či to príde. A ešte ma zaujíma ako zaplatiť. Ak sa zákazník registruje, má zľavu, naozaj? Máte prosím skúsenosti?
Radšej by som nakúpila lokálne, ale nie je ponuka.
Ďakujem.

kaktusik007
18. nov 2023

ja iba knihy, aj z amaxon.fr..... a teda tie prisli vzdy ok, teraz mam tiez objednane nejake...... jedina vytka - oproti minulemu roku francuzsky amazon zdrazel dost pre knihy postovne - ale stale to vychadza za knihu aj s postovnym menej ako u nas 🤷🏼‍♀️

minenkak
18. nov 2023

Pozri aj Aliexpress na strieborné náušnice,neverila som ale majú pekné a za pár eur ,ak ťa to neponáhľa,ja som tam teraz zas spravila veľkú objednávku

janocka
18. nov 2023

Objednávam pravidelne, nikdy som nemala problém. Kým nebol Brexit, aj z UK amazonu som objednávala. Vždy si pozri recenzie predajcu, ak má slabé hodnotenie, asi nebude spoľahlivý. Platí sa kartou alebo amazon pay.
Neviem o tom, že by bola zľava po zaregistrovaní sa

autor
18. nov 2023

Ďakujem.

biglovemom
18. nov 2023

Objednavam z amazonu snad milion rokov😂 strhne z uctu ked odosle, s vratenim nebol nikdy problem, prislo co malo.teraz je black friday som za super cenu kupila nieco co som chcela- ale tam treba davat pozor velky , zvyknu oklamat (jak viscero obchodov) treba vediet cenu pred akciou😁
Ale zamna je amazon top👌🏻

autor
18. nov 2023

@minenkak a ako je to s clom? Prestala som kvôli nemu s ebayom

minenkak
18. nov 2023

Neviem ale asi do dvadsať eur sa neplatí,ja tam objednávam na viac krát do mesiaca a iba prkotiny

minenkak
18. nov 2023

Neviem ale naozaj ako to je , ešte som neplatila žiadne clo

guudy
18. nov 2023

Ak tovar ide vramci EU, tak clo neplatis. Ak je uvedene, ze odosiela Amazon, tak urcite nic platit nebudes.
Preto objednavam z amazon.de a nie z amazon.co.uk ako pred brexitom.

janocka
18. nov 2023

Z nemeckeho amazonu som nikdy clo neplatila, kedze je to v ramci EU. Pred rokom som objednavala knihu z US amazonu a tiez to bolo bez cla. Vzdy pri kazdom tovare vidis kolko bude stat postovne, pripadne ine poplatky

autor
18. nov 2023

Ďakujem ženy, idem objednať.

autor
18. nov 2023

Ešte prosím radu, ako mám bezpečne platiť na Amazone, PayPal tam nie je.

minenkak
18. nov 2023

Pridas kartu budú to robiť automaticky

zuzinabila
18. nov 2023

@minenkak na rozdiel od aliexpres kde uz prakticky neexistuje zakaznicka podpora je amazon v tomto top.ak je problem s kvalitou,reklamacia je jednoducha.sleduj aj hodnotenia,ak ma nejaky produkt 5000 recenzii a z toho je 90%pozit.(to len ako priklad),nemas sa coho bat.

zuzinabila
18. nov 2023

Kartou

minenkak
18. nov 2023

@zuzinabila ale veď ja som napísala ,že majú aj na Aliexpress pekne náušnice,nenutila som nikoho k ničomu

autor
18. nov 2023

@minenkak majú pekné, ale nenašla som, čo potrebujem.

autor
18. nov 2023

@zuzinabila a je to bezpečné?

minenkak
18. nov 2023

Áno nakupujem aj ja cez Amazon

zuzinabila
18. nov 2023

@minenkak vsak to netvrdim.len som chcela napisat,ze aliexpres je uz v dnesnej dobe hop alebo trop..bud mas stastie alebo smolu.

zuzinabila
18. nov 2023

Ano.ale tak ja mam ESET na bezpecne platby,cize urcite by som nenakupovala s ksrtou nikde n nete ak nemam zabezpeceny PC🙂

autor
18. nov 2023

@zuzinabila ďakujem

zuzinabila
18. nov 2023

Este k ebay..mas aj nemecky ebay bez cla...

guiseppinka
18. nov 2023

Akurat včera som objednala na amazone telefón, minulý rok pracku. Ak nieco objednávam, tak na 98% to je amazon.

autor
18. nov 2023

@zuzinabila ani tam som nenašla také náušničky.
Mám veľký rešpekt z toho platenia kreditkou.

guiseppinka
18. nov 2023

Absolútne sa nemusíš bat. Naozaj to maju dobre spravene a je to bezpečne.. Nemusíš si ukladať kartu. Spočiatku som to nemala ani ja, ale nakolko objednavame naozaj stale, tak uz len mužovi chodia sms o objednavkach...

autor
18. nov 2023

Objednané, ďakujem baby veľmi pekne za rady. Prajem vám pekný víkend.

minenkak
18. nov 2023

Šikovná, môžeš aj nabudúce hneď na amazone objednať 👏👍

autor
18. nov 2023

@zuzinabila aha, no už som nakúpila z mobilu

lalenka33
18. nov 2023

Máme z Amazonu kamery na dome, holiaci strojček, elektrickú doťahovačku a všetko OK. Objednávali sme z nemeckého Amazonu, ale do Švajčiarska, nie na Slovensko a prišlo od 3 do 7 dní. Platili sme kartou. Nikdy nebol problém.