Objednávanie zo SHEIN

anna19620
29. júl 2024

Ahojte prosím vás tie co objednávate zo SHEIN. Za ako dlho príde balík? Veľkosti sedia? Chcem prvý krát a mam z toho trosku strach. A čo kvalita?

barka1
29. júl 2024

@anna19620 neobjednavaj, ak nemáš zufalo hlboko do penaženky

anna19620
autor
29. júl 2024

@barka1 ďakujem 😁 to nemám. Ale prečo nie?

sandra432
29. júl 2024

@anna19620 Ahoj, balík vacsinou príde do 12 až 15 prac. dni.
Mne velkosti sedia...vždy pozerám recenzie od zakaznikov.
Jedine co mi nesadlo boli topanky..a to som si nechala poradiť od shein , no reálne som potrebovala o číslo menšie. Ale nie je to super kvalita, ani šaty ani obuv , ja som to chcela vyskúšať.. umelé materiály.. ak chceš napr
bavlnené tak to už sú ceny vyššie
Ani doplnky nie sú až tak dobre.. celkovo shein mi nepripadá až taky lacný, na to z akých materiálov sú veci.. podla mna mame aj tu obchody kde sa dá nakúpiť lacno a mozno trochu kvalitnejšie.
Ved vyskúšaj na malej objednávke a uvidíš.

miskakyblik
29. júl 2024

@anna19620 boze napriek tomu že sa bojíš, ideš si objednať očividne 5 halierove veci , akú asi kvalitu by si za to chcela ? Vždy ma pobaví keď sa na handry od Číňana ľudia pýtajú akoby si išli lujs vuton kupovať 😁👍inak balík podľa toho čo si objednas a kde to majú na sklade, priemer je 10 dní, ale niekedy príde o 3 a niekedy o 14 dní. Ako všetko z Číny. Veľkosti máš pomerane na CM, drvivá väčšina má aj fotky a recenzie, stačí si to lepšie prelustrovat. Btw shein diskusii je tu asi tak 100. Na FB je aj skupina ( tiež určite viac). Ešte ti poradím, pokiaľ je pre teba prijateľnejšie založiť diskusiu než si poriadne pozrieť stránku, radšej ani neobjednavaj, lebo o pár dní budeš zakladať ďalšie diskusie ako že stiahli mi peniaze, nedá sa na dobierku ?, čo vyplním do tejto kolónky a ako vrátim balík...a myslím to naozaj v dobrom, okrem toho už ,,onedlho,, chce eú zaviesť na všetko podobne také poplatky a clá že sa to neoplatí tak porozmýšľaj či chces vôbec začať so sheinom 🙂☝️

bessie12
29. júl 2024

@stellarstar ti k tomu napíše viac. A môže ťa pridať aj do skupiny.
@anna19620

ariannazara
29. júl 2024

Objednávam často a všetko ok

stellarstar
29. júl 2024

@anna19620 obj často treba kukať rozmery a recenzie ale väčšinou veľkosť pasuje. Mne príde balík do 10 max 12 d ( žijem ale v at ) pridám ťa do sk tam môžeš aj predať keby náhodou niečo nepasovalo lebo vrátiť je drahšie

skatloka
29. júl 2024

ahoj, mne prisiel balik aj po 2 pracovnych dnoch, niekde blizko maju asi sklady, ale standard je tych 10 pracovnych dni 🙂 a velkosti mi zatial sedeli, ale vzdy pozeram recenzie, je to super, lebo veci su nafotene realne ludmi

bessie12
29. júl 2024

@stellarstar potrebujem sa ťa niečo opýtať. Píšem ti správu.

anna19620
autor
29. júl 2024

@stellarstar ďakujem si zlata 😁

liz_lemon
29. júl 2024

@anna19620 aj si si precitala materialove zlozenie, lebo to mas samy polyester, sama umelina

stellarstar
29. júl 2024

@liz_lemon nájdeš tam aj bavlnu len treba nastaviť a čítať zloženie. Mam stade pár bavlnených tričiek, ponožiek a spodného prádla

lakebabe
29. júl 2024

@anna19620 ja som sa nechala prvý raz nahovoriť teraz, kamoške chodia odtiaľ veľmi pekne veci tak ma prehovorila. Objednala som trojo letných šiat, jedny sú také umelejsie ale tie sú biele na gombíky chcela som ich ako prehoz na plavky tak super, jedny biele trickove a jedny biele lanové. Treba pozerat zloženie. Tie dvoje sú tak perfektne , že som ozaj čakala, že mi príde nejaký odpad a saty sú super. Objednala som aj štvoro plaviek s vysokým pasom , lebo tu som tske nevedela zohnat a všetky super. Materiál úplne totožný s plavkami na našich eshopoch aj sadlo cislo. Takže za mňa úplne prekvapenie a chvalabohu mile. Prišlo to do 10 dní.

danyelia
29. júl 2024

Ahoj, objednávam často a som spokojná, tovar príde za 10-12 dní od objednania, raz prišiel za 7 dní...Teraz majú takú kategóriu ,,Quickship,, - keď objednáš z tejto rady, tovar by mal prísť do 6 dní...veľkosti sedia, materiály za tie ceny v pohode, akcie, ceny, mne Shein celkovo vyhovuje vo všetkom...

margotka17
3. aug 2024

@anna19620 no Shein neviem, ale ja objednávam z tému, síce len letné šľapky a sadla mi veľkosť, inak do záhrady kotúč na kosačku, karatc na zamkovu dlažbu na kosačku, aby som nemusela ručne čistiť chodník, do kuchyne taký divný denník, ale sú super na pirohy vyberať z hrnca a kadejaké veci do domácnosti.

ghoul_
3. aug 2024

@anna19620 10 -12 dní