Objednávanie z Carters

jvasenka
26. aug 2020

Baby chcem objednať veci z carters. Máte s tým niektorá skúsenosti? Ako to prebieha? Platí sa vopred? Ako je to s dph? Prip neobjednava niektorá? Ďakujem 🙂)

julianka99
8. mar 2021

@jvasenka ahoj aj ja by som rada objednala z cartersu?? je tu niekto to objednava? Dakujem

jvasenka
autor
8. mar 2021

@julianka99 ja som chcela vcera/dnes ale shipping skoro 60€ 🤷 (pri objednavke cca 100€)

callisia
8. mar 2021

Inak ako to je s clom a dph neviete? Teda, či je to už zahrnuté v poštovnom alebo to naclia u nás?

jvasenka
autor
8. mar 2021

@callisia ja som sice este neobjednavala (cize som to len vydedukovala) ale ak si naplnis kosik, das dalej (kde vypisujes udaje o doruceni) tak dole to mas rozpisane a teda by si to uz mala mat v cene

jvasenka
autor
8. mar 2021
julianka99
8. mar 2021

hmmm zvlastne, lebo ja som mala v kosiku za 30 Eur posrovne mi hodilo 32 eur, tak asi idd o objem objednavky.. jaaj skoda

luccy89
8. mar 2021

Baby, objednavala tu jedna kocka vzdy pravidelne, teraz uz dlhsie nie, ale vraj sa k tomu vrati. co si pamatam ratala sa aj vaha.

callisia
8. mar 2021

@julianka99
Som to vyskúšala a čím väčšia objednávka tým vyššie poštovné, dph a nad 150 eur aj clo.

julianka99
9. mar 2021

@callisia ach tak to je na prt 😐

jvasenka
autor
9. mar 2021

Ženy keď som písala tento príspevok mali nad 35€ (sa mi zdá) poštovné zdarma (dokonca aj na sk) avšak nevedela som ako to funguje tak som neobjednala a od vtedy som tú akciu nevychytala:( keby náhodou to majú znova dajte vedieť🙂

callisia
9. mar 2021

Napríklad predvčerom mali zas o niečo lacnejšie 5ks body, z 15 eur na 13 a niečo. Dneska zas už za 15 :( Tak som rozmýšľala, že objednám. Len keď ja si k tomu potrebujem sadnúť na dlhšie bo viac toho chcem. Takže som zas nestihla. Tak ak by ste zahliadli, že majú akciu doprava atď.budem rada ak tu napíšete. Mne sa to nedá furt sledovať, veď to poznáte 😉

jvasenka
autor
9. mar 2021

@callisia to robia casto nielen na body a to su daily deals (zlava na ten dany den) :(
Idealne je ak by ste mali niekoho v USA a on vam to vie zaslat - vtedy to je nejako inak s tou dopravou (neviem ci clo alebo co sa neplati, nepametam sa uz)