Objednávanie nákupu z Tesca

5. aug 2023

Ahojte mate niekto skusenosť s objednavanim nakupu s tesca? Da sa platit aj kartou keď kurier mi donesie nakup?

ropucha6
5. aug 2023

Kazdy tyzden objednavame…vzdy platim pri donaske kartou.

autor
5. aug 2023

@ropucha6 ďakujem a nakup vam donesu bedničkach a vyložite si nakup doma alebo mam lepšie kupit aj tašky pri objednavani?

gejb
5. aug 2023

Tie bednicky ti ale nedajú. Bud si objednaj už zabalené v taskach, alebo prídeš ty so svojou taskou/bednickou a veci si sem preložis.

catherinah
5. aug 2023

V hotovosti sa neda platiť vobec. Bud kartou alebo vopred na účet.

ropucha6
5. aug 2023

No mal by dojst aj s bednickou pred dvere, len za mna je to otravne, ked mi po jednom podava tie polozky, takze radse tasky (su papierove).

kris_tin257
5. aug 2023

Kuriér vždy prišiel s bednickami, zobrali sme bednicku vyložili v kuchyni odniesli zobrali ďalšiu zas sme ju vyložili a tak ďalej, nikdy neboli treba tašky

catherinah
5. aug 2023

@ropucha6 tebe ich podáva kurier? Mne položí bednicku a hotovo 🙂

ropucha6
5. aug 2023

@catherinah ano, lebo vacsinou mam vela veci 🙂 ale to len ked vyslovene zabudneme tasky zakliknut

sasitimi17
5. aug 2023

@ropucha6 a ked objednáš ovocie a zeleninu všetko vyzerá dobre? nestane sa že ti tam hodia aj niečo zhnité?

minesasubu
5. aug 2023

Ja si vzdy predplatim na pol roka dopravu a mam ptm zadarmo objednavam casto cize sa mi to oplati
platbu realizujem vopred na ucet predtym som platila kartou pri dverach , davam si bez tasiek ale vzdy mi daju do sackov kusove zelenina , ovocie a do papierovej tasky mliecne
donesu priamo k dveram v bedniach - z nich si to vzdy povyberam
od stvrt- do nedele maju zlavu nad 50€ myslim ze nejakych 5€ treba si pozriet v kuponoch
som max spokojná vzdy prislo vsetko v poriadku

ropucha6
5. aug 2023

@sasitimi17 rozmyslam a fakt sa asi este nestalo a to objednavam x rokov uz.

agatha_christie30
5. aug 2023

Skúsenosti mám lem tie najlepšie. Platím vždy kartou u kuriéra po prebrati tovaru. Vždy všetko prišlo čerstvé, nepoškodené, z bednicky preložím do tašky a zoberiem dnu. Za mňa super služba.

3009
5. aug 2023

Ja objednávam od korony, čiže už tretí rok. Ak náhodou sa stane, že ovocie nebolo v poriadku - jahody, kápia - nahnité, tak cez linku to reklamujem, pošlem foto a oni ti pošlú kupón v nejakej čiastke - vždy vyššej ako bola pokazená vec a tú si uplatníš v nasledujúcom nákupe, je to bez problému. Ja si objednávam aj Deliu a tiež bez problémov. Dá sa aj z Billy cez Bolt, ale to som ešte neskúšala. Platím u kuriéra kartou. Tašky netreba zaškrtávať, ja tovar preberám v činžiaku pri vchode, donesiem si tašky a preložím. Mliečne výrobky, mrazené veci aj tak dávajú do papierových tašiek. Delia dáva všetko automaticky do papierových tašiek.

autor
5. aug 2023

No parada tak teda idem objednať nakup na zajtra. Podľa mna je to vyborna vec ked pridete domov vyčerpane s prace a nemusite sa trepať do obchodu a potom zase s plnymi taškami domov.
A teda tie platobne podmienky su tiež super kedže hotovosť nedržim doma väčšinou mam na platobnej karte peniaze 😊

jara_benda
30. nov 2023

Ahoj moja😘ano mam a objednávam úplne všetko!!! 😊😊Paradajky, uhorky, chlieb komplet a odporúčam máš to u seba do hodiny!!! 😝😝