Objednanie vecí z Aliexpressu

martinka00623
11. mar 2022

Ahojte mám otázku , zvykli ste objednavat vecičky z aliexpresu pre deticky ? Bojim sa objednat ci mi tie veci pridu a aka je lehoda ... pretoze malicky bude mat 3 mesiace a na leto mu chcem objednat vecicky len zevaj je dlha dodacia doba ... a tiez neviem ako je to s velkostami ... pretoze chcem toho viac objednat aby mal vecicky na leto ...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonia_wiener
11. mar 2022

Pozri skupinu aliexpress tu na MK 🙂

dada0902
11. mar 2022

Nič na tom neni odtiaľ objednať bez tak všetko je z Číny treba počítať okolo 2mesiacou možno aj 1 ze to trvá

liusa82
11. mar 2022

no ja mám odtial aj pekné kúsky že by si povedala že je to ako z butiku ale to skôr tie elegantnejšie bluzky a šaty.Ale to chce dobre pozerať recenzie a hlavne fotky od ludí čo si to
oblečenie už kúpili.A dodajú to ako kedy niekedy pride do 2 týždňov a niekedy fakt aj do mesiaca

adulikka
11. mar 2022

My hlavne obaly na mobily kupujeme. Oblečenie som veru ešte nie .

dominidi
11. mar 2022

Odporucam skor popozerat shein. Vacsina veci zodpoveda fotkam, kopa real recenzii a rychle dodanie cca tyzden - 10dni.

radulienka95
11. mar 2022

@dominidi Vôbec to už netrvá tak dlho. Vlani mi všetko išlo dlho ale tento rok tak dva tri týždne . Spomínaný shein tiež, dnes prišlo a objednané prvého večer. Neboj sa ak vieš že danú vec využijes aj ak nesadne veľkosť, vraciat nema zmyslel

xiaomi_
11. mar 2022

teraz je kratka dodacia doba zhruba 3,5 tyzdna

dada0902
11. mar 2022

Tak to vám skoro chodí ja som objednala koncom januára a ešte furt nič asik zalezi od šťastia na akého predajcu sa natrafí

xiaomi_
11. mar 2022

@dada0902 ja som objednavala jednej pani 16.2. a uz vsetko jej prislo tento tyzden

betulinka1
11. mar 2022

@martinka00623 objednavala som a objednávam bezne, skor take specialne, ktore tu stoja vela penazi alebo sa ani nedaju zohnat. Pokemon, minecratf, kostymi a pod.. Vyberám iba takeho predajcu co ma pozitivne recenzie a vela predajov do zahranicia. Nikdy sme nemali problem, treba sledovat ich tabulky co ma sam vyrobca. Pripadne aj v recenziách ludia pisu, ze sadla velkost alebo nie. Treba sa s tym pohrať kym vyberies. Nikdy maly nemal problem s tym, ze by sa z ich oblecenia vyhadzal alebo nieco a to mal od mala citlivú plet. Dorucenie je individuálne. Niektore pridu do 2 tyzdnov, niektore za mesiac.

dada0902
11. mar 2022

@xiaomi_ waw tak to je rýchlosť teda 😲

simca06022011
11. mar 2022

@xiaomi_ podla toho na co, nieco mi príde rychlo niečo nie.. 😁 Uecite vsetko tak rýchlo nepríde

simca06022011
11. mar 2022

@martinka00623 no, napíšem to z mosta do prosta, aj keď určite sa najde koooopa spokojnych uzivatelov: vsetko oblečenie z aliexpressu, dospelacke, detske.. Ktore som objednala, napriek dobrym recenziam, napriek vela objednavkam (pozeram nie len hviezdicky a recenzie ale aj kolko ludi objednalo).. Boli handry, hodne akurat tak cesty do koša. Ani len celenka na hlavu z tade nestojí za nic, skusila som objednala na jesen celenky, nakrcniky a katastrofa😂🤦🏻‍♀️... Objednavam somarinky do domácnosti, veci na ručne práce, k mobilom a tak, dost casto. Oblecenie uz nikdy. Babatku by som to nikdy neobliekla.

aktiz
11. mar 2022

@dominidi co je to ten shein? Nejaký predajca?

lucinkkaa
11. mar 2022

@martinka00623 treba pozerať určite aj hodnotenia, dodáacia doba sa môže líšiť od tej co je písaná ale keď objednáte teraz myslím že v lete by ste ich určite mali mat, sú tam krasne a lacné veci ak dobre pohľadáte a treba pozerať aj materiálové zloženie 🙂

ajko2011
11. mar 2022

Z Aliexpressu mám jedne šaty. 😂 Vyzerajú ako na fotke, ale pre syna som zatiaľ oblečenie neobjednávala. Skôr také ako obal na mobil, sklíčko, psovi gumičky, sponky...

lucijalucy
11. mar 2022

Objednávala som cca pred 2 týždňami a dnes mi to všetko prišlo pekne naraz v jednom balíku aj keď objednávok bolo viacero a od rozdielnych predajcov. A doniesol mi to domov kuriér. Niečo sa pomenilo, dlhšie som neobjednávala, ale veľmi chválim.

mamamasama
11. mar 2022

Ja si objednavam z Ali veľa veci pre seba... Občas aj malemu...vela slovenskych eshopov predava to iste, akurat s poriadnou prirazkou.. my uz mame z Aliexpresu dokonca aj koberce, nabytok, vybavenie do domu.. dolezite je vsak poriadne citat recenzie a sledovat fotografie od zakaznikov...

dominidi
11. mar 2022

@aktiz ved pozri na nete, v podstate obdoba Ali. Mam odtial tehotenske veci a zatial najlepsie a najpohodlnejsie veci, hmkove mi napr vobec nesadli a to boli ovela drahsie.

martinka00623
autor
12. mar 2022

@xiaomi_ a pretoze mne pise ze veci by mali prist ak by som trz objednala ze 12 jun no a ked chcem objednat veci na 6 mesacne tak neviem ci to vynosi pretoze v juni bude mat 6 mesiacov ... a ked objednam na 9 mesacne tak mu to asi bude velke takze trz neviem aku velkost objednat ... keby cakam mesiac to by bolo dobre pretoze 6 mesacne veci by vedel vynosit

skorpionik30
12. mar 2022

ja objednavam casto rozne veci....vacsinou obaly skla na mobil....sperky bizuteriu ....oblecenie moc nie....to by som pre deti riesila v pepcu....ceny rovnake vies si to pozriet pomerat...z ali sa toto neoplati

stanulienkat
12. mar 2022

Jednak je veľmi dlhá dodacia doba, mnohé veci absolútne nesedia veľkostne, kvalita je veľmi otázna a obsahujú častokrát agresívne farbivá. Na tvojom mieste by som si radšej nakúpila vecí z druhej ruky na bazáriku a budeš mať lepšie a kvalitnejšie veci. Ani CaA nemá zlé veci F&F... radšej by som sa uberala týmto smerom. Ja som si kúpila z AliExpressu zopár vecí, ale bolo to na zopár opratí.

skorpionik30
12. mar 2022

a este objednavam specialne vecicky co tu nie su...harry potter hracie skrinky prutiky....vecicky drobnosti co potesia zalozky do knih....veci co sa daju darovat....a este objednavam ponozky ....take tie farebne nieco ako dedoles ale lepsie😉

xiaomi_
12. mar 2022

@martinka00623 ale termin dodania sa da vybrat, aspon mne sa dal

martinka00623
autor
12. mar 2022

@xiaomi_ mne sa neda 😏 ja chcem zdadeto lem zopar veci inak z tesca som zvykla kupovat stale oblecenie ...

martinka00623
autor
12. mar 2022
martinka00623
autor
12. mar 2022

Takto mo to ukazuje takze dlha dodacia doba vtedy by to vyrastol ...

xiaomi_
12. mar 2022

@martinka00623 klikni nato more opotions ci tam este neini dalsie, idealne by bolo keby tam bolo aliexpres saver shiping alebo aliexpres standart shiping

adulikka
12. mar 2022

@martinka00623 aj nám príde obal na mobil ,v marci objednaný a až dodanie v júni . Preto sa mi zdalo divné tie rýchle dodacie lehoty čo si ženy tu z MK objednali z Aliexpress