Obchod Shein - clo

sisi2212
21. sep 2021

Ahojte zeny. Mate skusenost s tymto obchodom? Plati sa tu nejake CLO? Alebo len postovne? Dlzka dodani? Tovar dobry? Ďakujem

pondelok01
21. sep 2021

@sisi2212 ja som odtial objednavala potah na gauc. Stal okolo 20€, postovne chceli nejake, tak som neobjednala, ked som to potom o den-dva otvorila znova, uz bolo postovne zdarma. Doniesol to kurier za cca 10 dni. Ziadny doplatok uz nepytal, aj ked som pocitala, ze bude chciet doplatit DPH. Tovar je taka cinska polyesterova smelina. Ked som objednavala tak som pozrela vela inych kategorii, pyzama, a tak, ale vsetko je polyester alebo polyblend. To ja nosit nechcem napriklad. Ked tak spolocnske saty este prezijem v umeline, ale bezne nosenie nie. Otazne je to aj s velkostami, ja nosim velkost 40-42 a azijeske oblecenie mi je male aj XXL (mali tam pyzama, ktore som kupila davnejsie cez ebay)

sisi2212
autor
21. sep 2021

@pondelok01 cize to clo by sa platit nemalo, ja som teda pozerala presne spolocenske saty, len teda pokial by to bolo aj s tym clom ako na Ali tak sa neoplati, tak preto, ze ako to je som sa pytala ☺️ Ďakujem za odpoved

majamat
21. sep 2021

nedavno som objednavala 1x a podla vysky objednavky mozes mat aj postu zdarma. clo som neplatila. maju v Holansku sklady, aj ked to tam dopravuju z Azie. baliky prisli an 11 den

majamat
21. sep 2021

neviem ako to tam majju,a le teda pozerala som eshop, kde je v aderse eu, cize to maju urobene asi ako europsky eshop

monro
21. sep 2021

clo sa platí nad 150 eur. Asi myslíte DPH.

sisi2212
autor
21. sep 2021

@monro ano, myslim to, co sa plati z Ali teraz

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monro
21. sep 2021

@bambulienka25 ak to išlo z EÚ tak ok...ja som len reagovala na pojem "clo" lebo je to niečo iné ako "dph", ktoré sa teraz platí od nuly nie od 22 eur, ako to bolo do konca júna pri objednávkach mimo EÚ. Clo sa nad 150 eur platilo aj predtým.