Nový dokument Meghan & Harry

queen_mary
4. dec 2022

Ahojte, bola tu mala debata o Kate Middleton, tak mi napadlo, ci ste niekto videli trailer na novy dokument o Sussexoch a co nan hovorite 🙂

A co si celkovo myslite o tom, ze dali interview Oprah, Harry napisal knihu a teraz toto.

Potom si odpustite komentare - koho to trapi, mat tvoje problemy, nezaujima ma to atd. Nech proste komentuju len tie, ktore to zaujima, pripadne sleduju dianie okolo tejto rodiny 😊😊

zmrzlinka2021
4. dec 2022

@queen_mary

Nevidela som ten dokument, ale z mojho mini pozorovania ja osobne nevniam Megan pozitivne. Chapem, je moderna zenska, chce menit vsetko, ale byt v kralvoskej rodine je poslanie, mega zodpovednsot, a aj velmi vela obety... Kvoli tomu aj v minulosti dievčatá na túto rolu pripravovali uz "od perinky".
Harry je emocny a dovolim si povedat, labilny ako jeho matka (tolko ospevovana Diana) a zaroven extremne ovplyvnitelny. Nemyslim si, ze vztah a zial manzelstvo s Megan mu pomohlo dobrym smerom.

mimi2120
4. dec 2022

Ten dokument bude určite mega cringe.

queen_mary
autor
4. dec 2022

@zmrzlinka2021 este nie je, teraz vysiel len trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=t1WJTwy8I7c

Malo by to vyjst 8.12

zmrzlinka2021
4. dec 2022

@queen_mary akurat pozeram na netflixe Kralovnu, uz som v polovici tretej serii

orangiiina
4. dec 2022

Ja ich dosť sledujem a neplánujem si ten dokument pozrieť. Podľa mna bude tendenčný a Meghan s Harrym si nim chcú trošku opraviť reputáciu. Nie je to fér ani voči britskej rodine, najmä Wiliamovi a Kate, ktorí svoju úlohu zvládajú bravúrne.

Ešte dodám, že ani Kate to nemala jednoduché, keď chodila s Williamom. Dokonca v dôsledku toho tlaku sa nachvíľu rozišli. Ona je pre mna silná žena, ktorá sa neľutuje a ide vpred. Meghan je pre mna teatrálna, usmoklená herečka.

danulicek
4. dec 2022

Trailer som videla a už cakam na 8.12. Tesim sa na to 🙂 myslím si však, že to bude celé účelovo spravene, kde ma vlastne meghan vyjsť chrumkavo a ako chúďatko, ktorému ubližovali. Harry sa tam nejako mihne. Ale celé to bude “one woman show” 🙄

orangiiina
4. dec 2022

@danulicek presne 😀 vystihla si to 👍

miadi
4. dec 2022

@queen_mary je to biznis za to interview knihu aj dokument im idu velke $ . Celkovo monarchiu a specificky ich rodinu moc nemusim. Pre mna ludia ako kazdy iny len maju privilegia a ine povinnosti. Zelam im vsetko dobre. Harry sa do toho narodil nevybral si to chapem ze je to tazky zivot a uplne fajn ze odisiel odtrhol sa ale zas teraz len profitovat z rodinneho mena pozicie a prat verejne spinave pradlo tiez nie je ok. Mali by sa zariadit uz ako free od minulosti investovat robit co ich bavi a nezarabat uz na rodine ktoru zavrhli . Je mi jedno ci je Kate lepsia ci horsia ci William ci Harry . Megan im ako celku nepomohla tak Snad snou bude stastny uzivat si deti . Ibaze ich zivotny styl vyzaduje vela milionov. Megan zila v uk 🇬🇧 rok dva a teraz chce z toho cely zivot tazit uz je to ale obohrata platna.

queen_mary
autor
4. dec 2022

@miadi presne tak mi to pride. Ze odisli od oficialnych kralovskych povinnosti, ale zarabaju na tom doteraz. Kniha, rozhovor, toto... dokonca sa stale predstavuju, aj ona, ako vojvodkyna zo sussexu. Ze sa nehanbi proste.

queen_mary
autor
4. dec 2022

@danulicek hej hej. Ja nechapem, preco ma stale tu potrebu. Ja mam pocit ze nech spravi hocico, ludia jen to proste nezozeru. Plus este ten trailer vypustili ako naschval - ked boli william a kate v bostone

queen_mary
autor
4. dec 2022

@orangiiina hej, to som si vsetko spatne pozerala. Waity katie, tiez ju fotili hocijako, a nemohla ani odist z domu, lebo vsade naokolo boli papparazi. Ale vsetko to tak nejako ustala. Nevyplakavala nikde priste. A Meghan mi pride ako cisty attention seeker - hlavne ze chceli sukromie - a teraz oprah, interview, kniha, sukromne fotky v traileri..

gab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nnnuuunnn
5. dec 2022

@zmrzlinka2021 oplatí sa pozerať kráľovnú?

queen_mary
autor
5. dec 2022

@nnnuuunnn ja som videla vsetky serie. Pre mna je kralovska rodina vyslovene hobby, rada o nich citam, pozeram dokumenty, atd. Ale pri tom serialy som sa musela miestami premahat, aby som dopozerala. Je to take vlacne, spomalene, ...

janulik2008
5. dec 2022

HM, je zvláštne že Harry sa chcel stiahnuť z verejnosti. Nechcel mať nič spoločné s kráľovskou rodinou v zmysle povinností, chcel viesť čo najnormalnejsi život a zrazu kniha, dokument atď. 🤔

vanda323
5. dec 2022

@queen_mary Mne to príde že Megan to veľmi prežíva všetko....
Vraj nejaká kralovnina známa ktorá bola u nich na návšteve sa opýtala slúžky odkiaľ pochádza a Magan to označila za rasizmus....
No nech príde milá Megan na Slovensko...tu je toho rasizmu veľmi veľa

greta2017
5. dec 2022

Tak strasne ako mi je Meghan nesympaticka, tak to ani nie je mozne... viem ze ju nepoznam ale neznasam ju🤷🏻‍♀️ rozmaznana Američanka ktora si o sebe mysli tak strasne vela ze az....nemam na nu 1 pekne slovo. Zila v kralovskej rodine par mesiacov a bude si dovolivat o nich vytahovat "sracky". Pane boze kazda rodina ma svoje 13te komnaty a svoje "spinave pradlo" ale ona proste musiii o vsetkom rozprávať a co najviac milujem je ohananie sa rasizmom z kazdej strany. Clovek len zle pozrie na tmavsieho cloveka a uz je rasista....neznasam takyto pokrytecky svet.

janulik2008
5. dec 2022

@greta2017 neviem či sleduješ kráľovskú rodinu ale veľa ľudí si aj všimlo že odkedy je s ňou Harry tak sa aj on menej usmieva.

zmrzlinka2021
5. dec 2022

@nnnuuunnn za mna áno - vidis tam doslova dejiny Anglicka... je to dobry serial, aj ked take tie "politicke" veci mna nebavia.

kandelabra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zojkaaa
9. dec 2022

Ja som tiez nad nimi ,,rozmyslala,, ze ok teraz sa im posypu dolare ale uz vycerpali-podcast film kniha na com budu zarabat o rok dva desat??? 🤔