Nosí vám balíky z Temu kuriér?

simcucik
12. jún 2024

Ahojte mám len takú menšiu otázku, pre tých ktorý často objednávate na Temu. Chcem sa spýtať či vám baliky nesie kuriér alebo vám prídu do boxu? Keďže nevysedavame často doma a nemál by mi kto prebrať balík. Tak má to zaujima. Chcem objednať nejaké veci ale bojím sa že mi zavolá kuriér a ja doma nebudem, nedá sa tam vybrať doručenie do boxu. Ďakujem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svokrinjazykmonika
12. jún 2024

@simcucik mne vždy iba do boxu

vyrovnanaosoba
12. jún 2024

Mne väčšinou kuriér, naposledy do zasielkovne.

annie6
12. jún 2024

zatial stale cez packetu do najblizsej zasielkovne

petamich
12. jún 2024

mne do boxu 🙂

liusa82
12. jún 2024

mne už lezú s tými kuriérmi na nervy.Presne ako spomínaš.Kvôli tomuto som ja prestala objednávať či už ali alebo celkovo tie somarinky z činy lebo to začali takto rozvážať. Volakedy mi to hodila poštárka do schránky domov a bolo vybavené.A títo kuriéri to je pohroma.Tiež nie som hocikedy doma a do roboty ak sa venujem pacientovi to tiež nemôžem prevziať .Dovtedy by mi to x krát dakto ukradol ak by mi to aj nechal pred dverami ambulancie.Plus nie vždy môžem zdvihnúť telefon ak volá že je už na ceste.Zlatá pošta volakedy

lneviemmeno
12. jún 2024

Mne sa párkrát stalo, že keď mi to niesol kuriér a nebola som doma, dal to do alzaboxu

ktochytavzite
12. jún 2024

@simcucik ahojte a normalne prode objednavka,je to spolahlivy obchod?

simcucik
autor
12. jún 2024

@ktochytavzite čo som počula zatiaľ tak prišlo normálne všetko, my sme objednali raz prišlo so boxu a svokra objednáva často raz kuriér-raz box ale nesťažovala sa že by jej to vôbec neprišlo

simona20201309
12. jún 2024

Mne vždy inak, ale mne to nevadí pretože do boxov chodím takmer denne. Vadí mi akurát to, že mi ich nosia do boxu ktorý je bližšie vzdušnou čiarou, inak je ďaleko a dostanem sa k nemu len obchadzkou cez polovicu sídliska. Druhý mam oveľa bližšie.

simona20201309
12. jún 2024

@simcucik s temu nie je problém. Ale je vysoko návykový. Každý kto začal objednávať objednáva nonstop. Už sa nezastavis. Majú to veľmi dobre zmenezovane.