Netflix alebo HBO Go

27. jún 2021

Prosim,poradíte. Neviem sa rozhodnut,ktore z tychto dvoch? Ak ste si vybralo jedno alebo druhe,tak preco?

lvula
27. jún 2021

Ja mam HBO zadarmo (peniaze by som za to nedala ani omylom) a nemam tam co pozerať 🤷🏼‍♀️ zo seriálov jedine Priatelia a tym som skončila. Seriály aj filmy 0 bodov.

nattinatta
27. jún 2021

Ja mám aj Netflix aj HBO GO, som s Netflixom spokojnejšia, veľmi veľa seriálov som už pozrela, a aj filmy je z čoho vyberať i keď s českým dabingom, je to super

buberova
27. jún 2021

Mám Netflix a nemám potrebu mať HBO

syslik81
27. jún 2021

na HBO nic nedavaju stale to iste dookola mipride ...

hederamonstera
27. jún 2021

Tiez mame oboje a pozerame len netflix, na HBO go nie je pomaly nic. Netflix ma aj kopec super dokumentarnych filmov, hbo go nic

negymama
27. jún 2021

urcite netflix, vyber pre vsetky kategorie. filmy, serialy, dokumenty, ani nemam cas vsetko pozerat, co by som chcela.

liz_lemon
27. jún 2021

@syslik81 HBO a HBOGO su 2 rozdielne veci

liz_lemon
27. jún 2021

my mame HBOGO, tiez som cakala viac od toho, Netflix je asi lepsi

lvula
27. jún 2021

@liz_lemon myslím, ze každý rozumie, ze ide o HBO GO, ked sa autorka pyta na Netflix a HBO GO.

lalaboo
27. jún 2021

ja mám obe a viem si vybrať skvelé veci na oboch!

keby som sa však musela jedného vzdať, nechám ai Netflix. z dôvodu, že má lepšiu appku a funguje mi aj na xbox, aby som mohla pozerať na telke, hbo go nemá appku na xbox. niekomu však viac vyhovuje hbo, keďže ponúka český dabing.

queen_el
27. jún 2021

Mame aj-aj, vzdy nieco najdem aj na netflixe aj na HBo Go. Mne sa napriklad nezda, ze na HBO nie je nic, ale je to o tom, kto ake serialy sleduje. Na HBO su dobre historicke serialy, detektivky napriklad alebo teda skor take “vaznejsie” veci. Na netflixe je zas viac komedii a podobne.

mamamasama
27. jún 2021

mam aj aj a v kazdom je nieco, co mam rada.. 🙂

sunshine_18
27. jún 2021

Netflix

benit
27. jún 2021

Mame aj aj. Na hbo je fakt toho strasne malo co pozerame.

marseillefan
27. jún 2021

Pripájam sa, ženám.. aj my máme oboje a HBO Go sa skoro nepozerá. Máme aj Voyo a táto diskusia spôsobila, že som ho práve zrušil, nezapli sme ho už pár mesiacov.

aalt
27. jún 2021

Zaplat si na skusku najprv jeden potom druhy a vyberies si ... Ja sa tesim na Disney+

marseillefan
27. jún 2021

@aalt My cez taký trik máme aj Disney+, aj Hulu, ale poviem ti, že Disney+ je u nás nula bodov. Majú tam síce super filmy, aj seriály, ale všetko sme to už dávno videli buď na Disney Channel alebo v kine, alebo v telke, lebo to sú všetko slávne veci. Hulu je oveľa lepšie, je tam kopec dobrých amerických TV seriálov, z ktorých sa mnohé na Slovensko nedostali. Problém je, že Hulu na Slovensku nikdy nebude normálne k dispozícii..

lenuska9999
27. jún 2021

Netflix mas myslim 1 mesiac zadarmo na skusku, tak skus a uvidis.. my mame aj Netflix aj HBO GO.. vacsinou pozeram netflix , ale momentalne cakam kym vyjdu nove diely k serialom, ktore mam rozpozerane, tak si to kratim sledovanim HBO GO. Inak paci sa mi tam serial maly Sheldon

annamarin
27. jún 2021

Ja mam oboje a úprimne HBO pozeravam častejšie, ale sú to len určité seriály a keď ich dopozeram, tak HBO už asi pre mňa nebude mať veľký zmysel. 😆Moc veľký výber tam nie je. Záleží od toho, aké seriály radšej pozeráš. Ale skôr odporúčam Netflix. Je tam väčší výber a často pridávajú nové seriály. Skús mesačný trial a uvidíš.

aurorastone
27. jún 2021

Mame obe a aj voyo ale teda netflixe ma väčší výber podľa mňa, na HBO je zas viac veci preložených do sk alebo CZK.... No my hlavne čakáme na disney plus to bude pecka! 😁

aurorastone
27. jún 2021

@marseillefan tak toto by ma celkom zaujímalo cez aký trik máš tie 2 stanice prosim? 🤭

anega79
27. jún 2021

@lenuska9999 ten mesiac uz na skusku zrusili

marseillefan
27. jún 2021

@aurorastone Ako ten trik neznamená, že ich mám zadarmo, poctivo si ich obidve platím. Je to trik, aby som to vôbec mohol pozerať na Slovensku, keďže nás blokujú...
A ono mi to dalo dosť zabrať, aby som to rozbehal... základ je, že si platím ExpressVPN, aby som mal americkú IP (to je inač výhoda aj keď máš netfllix, lebo môžeš pozerať americkú knižnicu, ktorá je väčšia ako tá slovenská). Potom potrebuješ americkú kreditku, aby si si mohla predplatiť HULU/Disney. Tú samozrejme nemám, tak som to riešil tak, že som si kúpil predplatenú darčekovú kartu na Hulu a s tou potom aktivoval predplatné Hulu/Disney+/ESPN. Takto to vpoho funguje na notebooku...
Ale ešte som to chcel rozbehnúť na Android TV, čo je ďalší problém, lebo appky Hulu a Disney+ sa v Google Play dajú stiahnuť len pre zariadenia registrované v USA (čo moja telka nie je) a tak som to sťahoval z nejakej stránky cez browser na Android TV (=utrpenie, keďže surfovať a sťahovať v televízore s diaľkovým ovládačom je test na nervy).

aurorastone
27. jún 2021

@marseillefan ďakujem a jasne nemyslela som zadarmo, to VPN poznám ale teda ozaj celkom komplikovane

rene007
28. jún 2021

Ja všetko pozerám zadarmo na kukaj to

autor
16. sep 2021

@annamarin praveze ja serialy vobec nepozeram a ani nechcem pozerat. Iba filmy. Mala som netflix qj hbo. Netflix sa mi zda dost komercny neviem ako sa vyjadrit spravne,ale klasicka amerika 🤣 a velmi malo filmov s dabingom,tak som presla na hbo go a asi to budem takto striedat. Ale zase netflix ma viac rozpravok pre deti, hbo go ich ma velmi malo.