Neprišiel mi balík z Trendyolu

15. aug 2024

Dobrý deň objednávala som si balík z trendyolu už som si pár krát odtial objednávala a nebol žiadny problém no teraz mi neprisiel ani správa ani email nič iba keď som sa pozrela do aplikácie tak mi to napísalo že balík je už odoslaný no mne nič neprišlo. Čo s tým príde to ešte alebo treba zavolať?

really8
15. aug 2024

Mozno pride. Napis do trendyolu. Mne sa cez appku podarilo preklikat normalne do ceskeho chatu a tam mi povedali kde moj balik zrovna je.

gabika0825
15. aug 2024

Preto už neobjednavam odtiaľ. Ja som sa nechala zlákať kvôli tým zľavám ktoré majú cez vikendy (alebo mali, neviem ako je to teraz) objednala som z tadiaľ 4 veci, písali že do 2 týždňov bude u mna cela objednávka, mala som tam šaty na svadbu kamarátke, ešte som si vravela že som objednala v predstihu a všetko stíham. Samozrejme balík prišiel po 2 mesiacoch, nikde som sa nevedela dopísať ani dovolat, stále mi vyhadzovalo iba nejaké najčastejšie otázky. Otrasný eshop, nikdy viac !!!

simona20201309
15. aug 2024

A kam by si volala? Nasla si na nich stránke číslo? Nemajú ani IČO, ani DIČ, nič! Ani adresu ani mail....
Vždy keď ideš objednávať pozeraj ci majú v kontaktoch uvedenú adresu, IČO a DIČ. Ak má, potom si zadaj na Google recenzie. Táto stránka nemá ani overené recenzie.
A aj keď nájdem v kontaktoch všetko čo má byť, recenzie, tak aj tak na prvý krát objednávam na dobierku.

dominikamacakova
15. aug 2024

Ušetrila si si zdravie 🙂

autor
15. aug 2024

@gabika0825 ale v minulosti som objednávala aj moja kamarátka odtisl objednáva a žiadny problém nebol

katka533
15. aug 2024

@simona20201309 to nie je eshop, su ako Aliexpress. A normálne existuju, objednávam odtial stale

autor
15. aug 2024

@simona20201309 cez aplikáciu sa dá zistiť cislo

autor
15. aug 2024

Toto mi tu ukazuje

really8
15. aug 2024

Zavolaj do dpd

gabika0825
15. aug 2024

Autorka- za mna neskutočne nespoľahlivý eshop

autor
15. aug 2024

@gabika0825 neviem zatiaľ som problémy nemala , ale dívala som sa na stránku DPD a tam bolo že balik ešte len bude doručený tak neviem počkám ešte do zajtra ak nie tak volam

blondinka95
15. aug 2024

Autorka ved tam máš posledné info s dnešným dátumom ze balík ma DPD, tak asi čoskoro príde, prečo ta panika?

autor
15. aug 2024

@blondinka95 pretože mi presne to isté prišlo aj včera a zároveň stále balík neprišiel a už je pomerne neskoro