Nepodarilo sa mi aktualizovať Instagram

klau55
30. okt 2023

Dobrý deň,
Už viac ako týždeň mi nefunguje instagram. Jediné, čo mi píše je, že sa nepodarilo aktualizovať kanál. Vôbec nič sa mi neukazuje. Ak chcem požiadať o pomoc, tak to mi tiež nenačíta. Instagramu som písala pred týždňom mail, ale to im ževraj ani nefunguje. Našla som rôzen tutoriály, ale nič nefunguje. Skúšala som sa prihásiť aj cez web, cez safari, cez google to mi tiež nefunguje. Účet stále existuje, ľudia ma vidia a vedia mi posielať správy, ale ja absolútne nič neviem robiť. Mali ste niekto prosím podobný problém?

vanilkovazmrzka
30. okt 2023

Odinstalovala si aplikaciu z mobilu? Skusila si sa prihlasit na inom zariadeni?

klau55
autor
30. okt 2023

@vanilkovazmrzka ano skusila som odinstalovat aj mobil restartovat, prihlasit sa cez notebook a stale nic

vanilkovazmrzka
30. okt 2023

@klau55 a aky mas OS? Android ci iOS?

Resetnut heslo sa ti da?

klau55
autor
30. okt 2023

@vanilkovazmrzka mam iOS 16.7. skusala som aj heslo restnut stale nic, aj cez tablet som sa prihlasila cez android ani tak to nejde, tam mi pise vyskytla sa nejaka chyba stranku sa nepodarilo nacitat. Ale co som si vsimla je že keď mi dojde email že som sa prihlasila tak mi tam pise zly cas o par hodin posunuty a tiez som citala že to moze byt preto lebo mam v mobile zly cas, ale ja mam praveze dobry

vanilkovazmrzka
30. okt 2023

@klau55 no zvlastne 🫣 ako chapala by som, keby si mala nejaky ban, ze sa na isty cas nemozes prihlasit… ale to by asi bola ina hlaska 😅

vanilkovazmrzka
30. okt 2023

Ale mozno mas naozaj ban, nemala si skaredo komentovat 😃

moonlight1210
31. okt 2023

@vanilkovazmrzka nie. Stalo sa to aktualizacii teraz aj mne. Som vo svojom konte, ale stranka ostane prazdna a napise, ze sa nepodarilo zaktualizovat kanal.
Z toho, co som nasla na nete, maju taky problem viaceri. Mozno vydaju nejaku novu aktualizaciu s opravou.

Osobne mi vadi, ze sa neviem dostat k hudbe, co som si odlozila, aby som si ju potom vyhladala a stiahla.
Horsie su na tom ti, co ho pouzivaju pre biznis.

vanilkovazmrzka
31. okt 2023

@moonlight1210 a aj ty mas ajfon? Ze ci sa mam bat… :D lebo tie aktualizacie sa mi stahuju automaticke same 🙄

moonlight1210
31. okt 2023

@vanilkovazmrzka Ano, mam. Ale aktualizacie jednotlivych apiek si robim sama. Aj tuto som dala dnes rano a dalej s instagramom nic nerobila. Az teraz poobede, ked som ho otvorila a chcela nechat pesnicku prehrat shazamu, tak zrazu mi uz pise chybu.

moonlight1210
31. okt 2023

@vanilkovazmrzka ukazuje to toto:

moonlight1210
31. okt 2023

Ale ak chces pozriet story od niekoho, tak ti ich ukaze. No nic ine.

vanilkovazmrzka
31. okt 2023

@moonlight1210 dejepis inak 👍 😄

Ale vies co tusim sa mi nieco taketo pred casom dialo, len teda videla som vsetko, aj posty aj storky, len mi tam furt pisalo dole tu hlasku. Ale tak ked to je aktualizaciou, asi sa neda nic ine, nez pockat, kym to instagram fixne 🤷‍♀️

moonlight1210
31. okt 2023

@vanilkovazmrzka ja este skusim stiahnut v noci najnovsiu verziu 17.1, lebo mam zatial len 16.7.2 Mozno je to aj tym.

simonazuffova
3. dec 2023

@vanilkovazmrzka ahojjjj toto je dosť blbe ale možno som tak teochu napisala hnusný komentár a asi mi banli instagram , nevieš ako ho vrátim ??

vanilkovazmrzka
4. dec 2023

@simonazuffova no to naozaj neviem 😄 mozno je to len docasne, a po par dnoch ta odblokuju, ale ja neviem. Nepisem hnusne komentare a nikdy som ban nemala 😄

milka557
29. dec 2023

@moonlight1210 dobrý deň, podarilo sa vám nakoniec nato prísť mne sa toto teraz deje ..

moonlight1210
29. dec 2023

@milka557 ano, po stiahnuti novej verzie sa to upravilo.

milka557
29. dec 2023

@moonlight1210 myslite instragram novú verziu alebo iOS ?

moonlight1210
29. dec 2023

@milka557 jedno i druhe.
Stalo sa to, ked som stiahla uz novu aktualizaciu insta, ale este neprebehla aktualizacia iOS.
Po aktualizacii aj iOS to prestalo.

milka557
29. dec 2023

@moonlight1210 ja som momentálne aktualizovala nový iOS tak asi počkám lebo stále to nejde