Nemôžem komentovať na Instagrame

19. júl 2024

Nevie niekto prečo keď na IG napíšem koment označím blízkych a ig ma hneď blokne že nemôžem komentovať pretože porušujem ich pravidlá 🤦🏼‍♀️

lindous
19. júl 2024

Neoznačuješ pravidelne veľa rôznych ľudí? Hlavne v jednom príspevku, hneď za sebou, napr. v nejakej súťaži? To môže vyhodnotiť ako spam..

autor
19. júl 2024

Práve že nie dám jeden koment a druhý má už nepustí 🤷🏼‍♀️

rozculena
19. júl 2024

ja ani nikoho neoznačujem a napíše mi,že sa snažímneoprávnene získať veľa lajkov...a to len komentujem

tim23
19. júl 2024

Mne poslednú dobu vypisuje že porušujem pravidlá a vyhodnotili moji aktivitu ako podozrivú. Pritom na ig chodím len pozerať obrázky 😁 nič nelajkujem, nekomentujem

rozculena
19. júl 2024

@tim23 a kedy ti to napíše,keď tam nič nerobíš? Lebo mne to napíše po pridaní komentáru

tim23
20. júl 2024

@rozculena tak keď zapnem stránku ig.. Normálne idem na instagram a aby som sa naňho dostala musím sa preklikať cez toto

rozculena
20. júl 2024

@tim23 divné s tým IG,ozaj....

sanen
25. júl 2024

dala som sa tam do jednej súťaže a pridala obyčajný komentár. Kde pôjdem na výlet. Nič viac a hneď mi vypísalo, to čo aj vám. A dokonca mi napísalo, že mám zákaz do 28.7 pridávať komentáre. 🙄

rozculena
26. júl 2024

@sanen 😲

rozculena
26. júl 2024

inak ja som dnes aktualizovala IG a odvtedy mi nejde............ani sa mi neotvorí apka