Nekorektný predajca

20. sep 2024

Riešite nejako predajcu, ktorý nedodrží obchod ale o peniaze ste neprišli ? Možno to niekomu príde ako blbosť ale ten tovar sa už inde nedá zohnať a ja som sa mesiac snažila s tou osobou dohodnúť a nakoniec to posunie inde... Podľa mňa by mala byť možnosť písať aj takýmto osobám hodnotenie lebo predajca to mal v počte ktorý potrebujem dohodli sme sa že je to moje tak som ostatné ponuky čo boli po jednom kuse odmietla lebo by som to musela brat od viac ľudí a nakoniec nemám nič ...

klip0
20. sep 2024

A prečo to dohadovanie trvalo až mesiac ?

autor
20. sep 2024

@klip0 odmlčal sa že čosi sa stalo ok chápem kadečo sa deje ale že to medzitým posunie inde to mi do hlavy nejde ...

klip0
20. sep 2024

To si napísala že máš záujem, on napísal že dobre, potom mesiac nič a napísal že už je to predané ?

autor
20. sep 2024

@klip0 v podstate áno

klip0
20. sep 2024

Tak potom by som sa nesťažovala ani nič. Mala si sa za ten mesiac pripomenúť už veľmi dávno

vorkola
20. sep 2024

Ten tovar si mala co najskor ,do tyzdna dohodnut,a ty jemu dat ultimatum, ak ti to do tyzdna nepreda tak, nic nekupujes,.Asi dostal vyssie love ,tak ozaj je nekorektny,,lebo uz v teba nebral v uvahu, aj ked ti tovar slubil.

vanilkovazmrzka
20. sep 2024

S tym nenarobis nic 🤷‍♀️ je to smutne ale nemas co.

autor
21. sep 2024

@klip0 pripomínala som len neodpisoval
@vorkola ja som čakala na údaje k platbe , písala nech čo a ako a prečo ich neposkytol .. ale nič až po mesiaci odpísal ..ultimátum som nemohla dať lebo ten tovar stále potrebujem a nedá sa zohnať

@vanilkovazmrzka veď toto ..podľa mňa by mala byť možnosť aj v takomto prípade dať recenziu, aby si aj iné mamičky rozmysleli či to budú s predajcom riskovať

klip0
21. sep 2024

Tak po takej dobe, by som to brala dávno že to je pase. Chápem že si to chcela a preto čakala ale keď tak ignoroval, hneď bolo jasné že predávať nebude. Možno sa mu aj nechcelo to riešiť a písať, keď ste nič záväzné nedohodli, len keď si písala viac krát, tak ti dal vedieť. Ja by som žiadne hodnotenie nedávala