Nejde mi heslo na Facebooku

nadaa1
21. aug 2022

Ahojky môjmu mužovi nejde heslo na Facebook ako keby mu ho niekto zmenil on si ho nemenil a zrazu mu nejde ako si ho môže zmeniť ma tam stare telefonne číslo a aj email je starý nedostane sa na ňho nevie ani heslo a má new tel číslo kto vie ako ďalej ?

bessie12
21. aug 2022

@nadaa1 mne sa to stalo. Niekto mi zmenil heslo a nemohla som sa dostat na fb. Stary fb som spät nedostala. Musela som si vytvorit novy.

dadis
21. aug 2022

@nadaa1 Mas prepojeny ucet s Instragramom? Mne to tak blblo, ale ked som sa s rivnskym heslom prihlasila do Instagramu, tak mi potom islo prihlasit aj na FB..

matullienka
21. aug 2022

@nadaa1 toto iste sa stalo aj mužovi, žiaľ viac sa k účtu nedostal musel si založiť nový. Dokonca na tom jeho niekto zmenil aj meno

jaga18
21. aug 2022

Aj môjmu mužovi sa to stalo asi pred rokom. Žiaľ, nepodarilo sa mu tam dostať späť a co je najhoršie, niekto ten účet aktívne používa pod jeho menom a z času na čas mení aj profilovú fotku z jeho starých fotiek ktoré tam mal nahraté. Ja som si chvalabohu zrušila fb pred 2 rokmi a neľutujem.

matullienka
21. aug 2022

@jaga18 skúšali ste ten účet nahlásiť? Ten manželov keď som ho nahlásila tak ho zrušili

jaga18
21. aug 2022

@matullienka áno, všetci známi nahlasovali , ale prišla odpoveď, že to preverili a všetko je OK

matullienka
21. aug 2022

@jaga18 tak to je sila

dettilv
21. aug 2022

@jaga18 kľudne daj fotku na ten starý účet a nahlasime ho ako falošný. Povedz to aj kamarátom a známym a FB ho zruší

nadaa1
autor
22. aug 2022

@bessie12 ako sa to môže stať že cudzia osoba dokáže zmeniť heslo na fb ? Nechápem

bessie12
22. aug 2022

@nadaa1 proste niekto sa nabural do uctu. Zrucnejsi ludia to vedia urobit. Bolo to pred 3 rokmi. Teraz je mozno lepsie zabezpecenie.

lienka6526
13. aug 2023

Ahojte zienky, ako tak citam Vase komenty tak stalo sa mi nieco podobne… 🙁 na internete som nasla jedneho velmi sikovneho ITckara. Pomohol mi zistit moje prihlasovacie udaje, ktore boli zmenene nejakym hackerom od FB, IG aj mailu. Naozaj velmi sikovny clovek. Ak chcete viem Vam posunut kontakt 📩

eva1509
6. dec 2023

@lienka6526 ahoj, vedela by si mi posunúť kontakt? Stalo sa mi to a nejde mi ani odstrániť účet :(

zita0
6. mar 2024

@eva1509 Aj ja by so potrebovala prosim ak
ho mate :/

belver
2. júl 2024

@lienka6526 Ahoj môžem poprosiť kontakt neviem si rady