Negatívna recenzia na Heureke

24. feb 2024

Napisala som negativnu recenziu na heureku na jeden obchod. Obchod sa k recenzii nevyjadril. K inym recenziam na heureke sa vyjadruju. Tak ma napadlo, ci z toho nemozem mat zle, ze ma daju na sud za tu zlu recenziu.

bloger
24. feb 2024

Nie aj zlá reklama je reklama. Možno si tvoju kritiku vezmú k srdcu. Predpokladám, že si im to nenapísala len zo zlomyseľnosti. V každom prípade máš na to právo. A musia to strpieť. Možno sa časom vyjadria. Ale nie je to ich povinnosť. Neboj sa zle s toho mať nebudeš.

taktotedanie
28. feb 2024

Nie nic, v pohode
Negativnych recenzii som napisala aj ja a nie jednu

lakebabe
28. feb 2024

Zle z toho Mat nebudeš , ale nikto nie je povinný sa k tomu vyjadriť. Mame eshop a keď príde niekedy negatívna recenzia ktorá je vymyslena , lebo ľudia sú akí sú , tak sa obrátim na heureku dodám podklady , že recenzia je fiktivna a zmazu ju. Tak záleží aj či je objektívna to už musíš sama vedieť. Ale súdiť sa s tebou nikto nebude

anouschka5
24. jún 2024

Pokiaľ je recenzia polopravda a ty si konala len na základe, že si bola aktuálne nahnevaná môžu ťa žalovať na základe trestného zákona paragraf na ochranu osobnosti či poškodenie dobrého mena spoločnosti
Trestný čin ohovárania:

luliu
24. jún 2024

@anouschka5 ale prosím ťa, isto bude nejaký obchod žalovať nespokojného zákazníka. Na to recenzie sú .....

anouschka5
24. jún 2024

@taktotedanie tak v pohode by som celkom nebola - za nepravdivú negatívnu recenziu je možné vysúdiť aj odškodné - priznajme si úprimne, že niekedy si chceme len vybiť na niekom zlosť, že sme nedostali svoj " keksík" či v daný moment nám " uleteli včely" ako príklad uvediem negatívnu recenziu na sprievodcu istej CK, kedy sťažovateľka zároveň uviedla: nikdy viac s touto CK neodporúčam, radšej si vyberte inú cestovku - keďže bola nahnevaná v podstate len na sprievodcu poškodila danú CK nasledoval súd a tučné odškodné

hopsas
24. jún 2024

Ja tiež zvyknem písať recenzie aj pozitívne aj negatívne takže neboj sa

taktotedanie
24. jún 2024

Autorka neries to, kludne napis co uznas za vhodne aj negativna recenzia je recenzia
Dufat ze si to precitaju a zlepsia to
Ja som napisala aj “zle” recenzie a nebola to recenzia lebo som mala zlu naladu alebo by mi uleteli vcely
@anouschka5 a ked si nevie cestovka vyskolit personal tak potom niet o com a recenzia je na mieste